SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmarł Adam Florczyk z częstochowskiego miesięcznika „Co, gdzie, kiedy”

Nie żyje Adam Florczyk - redaktor częstochowskiego miesięcznika „Co, gdzie, kiedy”, animator Festiwalu Dekonstrukcji Słowa Czytaj! O jego zgonie poinformowali współpracownicy. Miał 41 lat. Jego śmierć oznacza przerwanie trwającej właśnie kolejnej edycji Festiwalu.

Article

Florczyk pracował zarówno dla bezpłatnego miesięcznika „Co, gdzie, kiedy”, jak i portalu Cgk.czestochowa.pl. Oba te media wydaje częstochowski ratusz, którego pracownikiem był zmarły dziennikarz.

Od 12 lat Adam Florczyk współorganizował Festiwal Dekonstrukcji Słowa Czytaj!, którego był pomysłodawcą i inicjatorem. - Przez wszystkie lata był niezastąpionym i pełnym pomysłów animatorem, ale przede wszystkim naszym przyjacielem. Brakuje nam słów, żeby opisać, co czujemy i przeżywamy.  Nie wyobrażamy sobie teraz kontynuowania festiwalu, dlatego wszystkie pozostałe wydarzenia nie odbędą się - napisali na Facebooku współpracownicy dziennikarza.
 

 

Florczyk zmarł nagle w środę. Jego pogrzeb – jak podają przyjaciele – odbędzie się w najbliższy poniedziałek, o godz. 14:00 na Cmentarzu Kule w Częstochowie.

Dołącz do dyskusji: Zmarł Adam Florczyk z częstochowskiego miesięcznika „Co, gdzie, kiedy”

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl