SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agnieszka Jankowska szefową departamentu public affairs w T-Mobile

Od 14 lutego Agnieszka Jankowska obejmie stanowisko dyrektora departamentu public affairs w T-Mobile Polska.

Agnieszka JankowskaArticle

Departament public affairs w T-Mobile został utworzony pod koniec roku 2021 w wyniku decyzji o rozdzieleniu odpowiedzialności za obszary regulacji oraz public affairs na osobne jednostki organizacyjne.

Nowa dyrektor departamentu public affairs będzie raportować bezpośrednio do prezesa zarządu T Mobile Polska, Andreasa Maierhofera.

Jankowska poprzednio w General Electric

Agnieszka Jankowska dotychczas zajmowała stanowisko członka Zarządu ds. Government Affairs and Public Policy CE w koncernie General Electric. Wcześniej w GE zajmowała różne stanowiska kierownicze, odpowiadając m.in. za relacje z kluczowymi klientami GE, relacje z sektorem publicznym oraz polityki unijne.

Przez ponad 10 lat pełniła także różne funkcje w administracji publicznej, w tym dyrektor departamentu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego, rzeczniczki prasowej Ministra Rozwoju Regionalnego, a wcześniej była związana zawodowo z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości.

Agnieszka Jankowska posiada tytuł doktora nauk ekonomicznych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz jest absolwentką Krajowej Szkoły Administracji Publicznej.

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Jankowska szefową departamentu public affairs w T-Mobile

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl