SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Aleksandra Pajewska i Agata Szymborska odeszły z Pudelek.pl

Z końcem kwietnia br. Aleksandra Pajewska rozstała się z Wirtualną Polską, gdzie była szefową działu Show Biznes i redaktor prowadzącą Pudelek.pl. Wcześniej pracę w redakcji zakończyli także Agata Szymborska i Patryk Chilewicz - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Aleksandra Pajewska, fot.archiwum prywatne Aleksandra Pajewska, fot.archiwum prywatne

Aleksandra Pajewska pracowała w Grupie Wirtualna Polska od lutego 2016 roku. Ostatnio była szefową działu Show Biznes, a poprzednio - wydawcą serwisów WP Gwiazdy i WP Teleshow. Pełniła też funkcję redaktor prowadzącej Pudelek.pl. Do lutego prowadziła program "Klika Pudelka".

Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, Wirtualna Polska zlikwidowała stanowisko szefa serwisów showbiznesowych, ogłoszono też rekrutację na szefa redakcji Pudelek.pl.

W przeszłości Pajewska przez prawie trzy lata pracowała jako dziennikarka w Ringier Axel Springer Polska, przygotowując treści o tematyce showbiznesowej do działu Ludzie dziennika „Fakt”, dodatku "Fakt Gwiazdy" oraz serwisu Fakt.pl. Z kolei w latach 2011-2012 współpracowała z Wydawnictwem Bauer.

>>> Tysiące ogłoszeń o pracę - Praca.Wirtualnemedia.pl

W br. z pracy w redakcji Pudelek.pl zrezygnowali też Agata Szymborska, która obecnie pracuje jako wydawca w dziale Rozrywka Grupy "Super Express", a także Patryk Chilewicz - prowadzi własny serwis VogulePoland.net.

W marcu br. Pudelek.pl miał 5,45 mln użytkowników i zanotował 174,01 mln odsłon oraz godzinę, 21 minut i 59 sekund przeciętnego czasu korzystania przez odwiedzającego (według badania Gemius/PBI).