SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Alina Lempa prezeską Organizacji Firm Badania Opinii i Rynku

Alina Lempa, prezeska firmy badawczej IQS została wybrana na nową prezeskę Organizacji Firm Badania Opinii i Rynku. Zastąpiła na tym stanowisku Włodzimierza Daaba, pełniącego tę funkcję od lutego ub.r.

fot.mat.pras. Article

Alina Lempa jest prezeską zarządu agencji badawczej IQS od 2010 r. Wcześniej, jako managerka związana była m.in. z globalnymi firmami FMCG m.in. Unilever i PepsiCo oraz z branżą mediową. 

W latach 2010-2014 oraz 2017-2021 pełniła funkcję członka zarządu OFBOR. Od wielu lat należy także do światowej organizacji zrzeszającej liderów biznesu - YPO.

- Wybór na stanowisko prezeski zarządu OFBOR to dla mnie ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Jestem związana z branżą badawczą od kilkunastu lat i wiem jak ważną rolę odgrywa w niej OFBOR, który jest nie tylko twórcą branżowych samoregulacji, strażnikiem standardów etycznych i metodologicznych, ale także promotorem nowych rozwiązań i podejść w szeroko rozumianym obszarze market insights. Bardzo cieszę się na pracę w tak zdywersyfikowanym gronie nowego zarządu - mówi Alina Lempa.

Do zarządu organizacji weszli też: Agnieszka Gosiewska (Nielsen), Szymon Mordasiewicz (GfK), Łukasz Mazurkiewicz (ARC Rynek i Opinia), Michał Prządka (Kantar Polska) oraz Tomasz Woźniczka (PBS).

OFBOR jest związkiem pracodawców skupiającym wyłącznie certyfikowane agencje badawcze. Obroty jego członków wynoszą ok 85 proc. polskiego rynku badań marketingowych i społecznych.

 

Dołącz do dyskusji: Alina Lempa prezeską Organizacji Firm Badania Opinii i Rynku

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl