SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

AMS i Ströer Polska przedłużyły umowę na nośniki reklamy zewnętrznej w Warszawie

Konsorcjum firm reklamy zewnętrznej AMS i Ströer Polska podpisały z władzami Warszawy aneks do umowy koncesji na budowę i eksploatację wiat przystankowych w Warszawie przez AMS.

fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

Z komunikatu giełdowego Agory, do której należy AMS wynika, że aneks do umowy wydłuża czas jej obowiązywania do 11 maja 2024 r.

"Zawarcie aneksu nastąpiło w następstwie postępowania arbitrażowego wygranego przez Konsorcjum, które w okresie odpowiadającym czasowi przedłużenia podzieli się kosztami i przychodami związanymi z eksploatacją wiat" - podano w komunikacie.

W 2020 roku władze Warszawy podpisały ze spółką reklamy zewnętrznej AMS nową umowę na prowadzenie działań informacyjnych na citylightach znajdujących się na wiatach przystankowych, o wartości 3 mln złotych.

Z kolei jesienią 2013 roku AMS w konsorcjum ze Ströer Polska (ta druga spółka szybko się z niego wycofała) podpisała z Urzędem m.st. Warszawy umowę na wymianę i eksploatację 1580 wiat przystankowych w stolicy. Firma w zamian za wymianę tych wiat w ciągu trzech lat zyskała możliwość sprzedaży ich oferty reklamowej przez prawie 9 lat. Pierwsze nowe wiaty oddano do użytku jesienią 2014 roku.

Jesienią 2018 roku władze Warszawy zawarły z AMS poprzednią umowę dotyczącą prowadzenia działań informacyjnych na wiatach przystankowych w stolicy. Wartość kontraktu wyniosła 2,4 mln zł, a zamówienie zostało udzielone spółce w trybie z wolnej ręki.

W drugim kwartale br. Agora uruchomiła 11 wiat ekologicznych w Warszawie, a do tej pory zainstalowała 4 415 indoorowych nośników cyfrowych, z czego 375 w układzie pionowym

 

Dołącz do dyskusji: AMS i Ströer Polska przedłużyły umowę na nośniki reklamy zewnętrznej w Warszawie

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Podejrzane
A gdzie przetarg? Komuniści z AMSu czyli Agory dalej swoje macki maja w każdym urzędzie i lobbowaniu swoich interesów. Gdzie jest CBA?
0 0
odpowiedź