SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bartłomiej Grzankowski, Aleksandra Kot i Beata Wosik w WEC Communication

Do zespołu agencji WEC Communication dołączyły trzy nowe osoby: Bartłomiej Grzankowski, Aleksandra Kot i Beata Wosik.

Article

Bartłomiej Grzankowski objął stanowisko PR executive. Na co dzień pracuje przy obsłudze Acer i Predator, gdzie odpowiada za kontakt z mediami i promocję obu marek. W branży PR-owej działa od przeszło dwóch lat. Wcześniej był dziennikarzem Radia Kraków oraz Radia PiK. Współpracował także z Informacyjną Agencją Radiową oraz radiową “Trójką”. Jest również autorem kilku reportaży radiowych. Bartłomiej jest absolwentem studiów dziennikarskich na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie. Ponadto jest autorem książki “Trzy Sztylety”, wydanej przez wydawnictwo Dlaczemu i lektorem wersji audio dostępnej na Storytel.

Aleksandra Kot jako PR executive odpowiada za realizację działań PR takich klientów, jak FIXIT, Xerox i Sabre. Aleksandra ukończyła politologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach i studia podyplomowe Marketing i PR na Uniwersytecie Ekonomicznych w Katowicach. Pracowała jako specjalista ds. sprzedaży i marketingu, następnie zajmowała się PR, marketingiem relacji, oraz custom publishing w Golden Rocket Agency.

Do grona osób odpowiedzialnych za działania marki Acer i Predator w Wielkiej Brytanii i krajach bałtyckich dołączyła Beata Wosik. W WEC Communication pracuje na stanowisku junior marketing executive. Wcześniej pracowała w branży finansowej.
Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W czasie studiów udzielała się w Radiu Katowice, gdzie zdobywała doświadczenie dziennikarskie.

Dołącz do dyskusji: Bartłomiej Grzankowski, Aleksandra Kot i Beata Wosik w WEC Communication

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl