SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Carrefour w nowej kampanii celebruje różnorodność klientów

Ruszyła najnowsza kampania wizerunkowa sieci sklepów Carrefour Polska. Działania reklamowe nawiązują do jubileuszu 25-lecia działalności marki w Polsce i celebrują różnorodność klientów. Koncept strategiczny, idea kreatywna oraz materiały do kampanii zostały przygotowane przez agencję Saatchi & Saatchi (Publicis Groupe).

Article

W najnowszej kampanii Carrefour otwarcie afirmuje różnorodność. Firma podkreśla, że jest to kluczowy element strategii marki na najbliższy czas i będzie się przekładał nie tylko na komunikację, również działania CSR i employer branding.

Osią kampanii jest 30-sekundowy spot telewizyjny, którego bohaterami są różni ludzie, z różnymi talentami, np. do niemarnowania i przetwarzania, znajdowania najbardziej opłacalnych ofert czy planowania domowej logistyki. W reklamach drukowanych pojawiają się bohaterowie prezentujący różnorodne podejścia do codziennych zakupów i gotowania, także z przymrużeniem oka.

- „W Carrefourze uczymy się od najlepszych”, to znaczy od naszych klientów – mówi Michał Sacha, dyrektor marketingu Carrefour Polska. - Wierzymy, że kluczem do bycia lepszą marką jest właśnie zrozumienie tych wyjątkowych polskich zwyczajów zakupowych. Jubileusz naszej działalności w Polsce, to okazja, by podziękować klientom za to, że już od 25 lat inspirują nas, jak udoskonalać Carrefoura i jego ofertę - dodaje.

Tłem muzycznym spotu jest piosenka zespołu ABC "The Look of Love".

Kampania obejmuje: telewizję, reklamę zewnętrzną, materiały POS, katalogi, radio i digital.

 

Spot wyreżyserowała Martyna Iwańska, a wyprodukował je dom produkcyjny Dynamo, za postprodukcję odpowiada Prodigious.
Planowaniem i zakupem mediów zajęły się Arena Media i Pure Play, za strategię i kreację odpowiada agencja Saatchi&Saatchi.

Dołącz do dyskusji: Carrefour w nowej kampanii celebruje różnorodność klientów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl