SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości szuka pomysłów na logo

W związku z utworzeniem Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości ogłoszono konkurs na projekt graficzny logo jednostki.

fot, Policja.plArticle

Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla funkcjonariuszy lub pracowników policji. Projekt logo być dziełem samodzielnym, oryginalnym i zaprojektowanym zgodnie z aktualnymi trendami projektowania.

Logo musi zawierać symbole narodowe oraz elementy charakterystyczne dla polskiej policji. Zgłaszający muszą pokazać wersje z użyciem nazwy "Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości" oraz skrótu "CBZC". Logo musi tematyką nawiązywać do systemów informatycznych i teleinformatycznych, a także do zagrożeń z jakimi systemy te są kojarzone.

5 tys. złotych dla zwycięskiego projektu logo

Prace można przesyłać do 31 sierpnia br. na adres: Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości, ul. Puławska 148/150; 02-624 Warszawa, z dopiskiem ,,Konkurs na projekt graficzny logo Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości” wraz z dołączoną wypełnioną kartą zgłoszenia opatrzoną własnoręcznym podpisem Prace nadesłane po tym terminie nie bedą rozpatrywane przez komisję konkursową.

Komisja konkursowa dokona oceny nadesłanych prac i rozstrzygnie konkurs nie później niż do dnia 12 września 2022 roku. Zwycięzca otrzyma nagrodę w  wysokości 5000 zł.

Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości ma zajmować się walką z przestępstwami w przestrzeni cyfrowej.

Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości ma powstać do 2025 r. i liczyć 1800 funkcjonariuszy, zarabiających 10-15 tys. zł; nabór ruszy w styczniu, nowa służba będzie miała uprawnienia operacyjne - informował w ubiegłym roku szef MSWiA Mariusz Kamiński.

"Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości to jest instytucja dla obywateli, którzy zostali skrzywdzeni przez cyberprzestępców" - mówił wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Maciej Wąsik w Sejmie w debacie o powołaniu nowej formacji w policji. "Tam po telefonie na numer 112 obywatele będą mogli liczyć na skuteczną pomoc przy włamaniu na konto mailowe, bankowe, czy od gier; musimy mieć do tego specjalistów - podkreślił wiceminister.

Dołącz do dyskusji: Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości szuka pomysłów na logo

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl