SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

W kampanii „Czas na Twoje miejsce. Czas na Kaufland!" detalista pokazuje sylwetki pracowników

Kampania „Czas na Twoje miejsce. Czas na Kaufland!” wystartowała w marcu i potrwa do końca maja. Sieć prezentuje w niej sylwetki pracowników sprzedaży w różnym wieku.

Article

Bohaterami kampanii są autentyczni pracownicy sieci Kaufland. Każdy z czwórki bohaterów opowiada w spotach zarówno o swoich zainteresowaniach oraz życiu prywatnym, jak i zaletach pracy w danym obszarze sprzedaży.

Choć ze względu na wiek czy też status rodzinny przyświecają im inne wartości i prowadzą zróżnicowany styl życia, wszyscy doceniają stabilizację, bezpieczeństwo, ciekawe zadania, a także codzienny kontakt z ludźmi, jakie gwarantuje im zatrudnienie w sieci Kaufland.

Pracownicy sieci Kaufland w reklamie

- W kampanii „Czas na Twoje miejsce. Czas na Kaufland!” podkreślamy, że Kaufland jest pracodawcą otwartym na ludzi – studentów, młodych rodziców, osoby w sile wieku, a także seniorów. Każdy z naszych pracowników ma różne kompetencje, doświadczenia, poglądy i zainteresowania, i właśnie ten indywidualizm stanowi o sile naszego zespołu. Wierzymy, że prawdziwe historie naszych pracowników nie pozostawiają żadnych wątpliwości co do tego, że sieć Kaufland jest miejscem stawiającym na różnorodność – mówi Małgorzata Ławnik, dyrektor pionu personalnego w Kaufland Polska.

Główny spot promujący kampanię, a także testymoniale poświęcone wszystkim bohaterom, które zadebiutują w kwietniu, są emitowane w głównych kanałach komunikacji digitalowej sieci Kaufland. Należą do nich profile w mediach społecznościowych, tj. Facebook, Instagram, YouTube oraz LinkedIn. W działaniach uwzględniono również zewnętrzne nośniki reklamowe – blisko 170 billboardów zlokalizowanych przy marketach Kaufland w całej Polsce. Procesy rekrutacyjne wspiera jednocześnie dedykowana kampania Google Ads.

Za opracowanie koncepcji, produkcję spotów i zakup mediów odpowiada agencja MJCC.

Dołącz do dyskusji: W kampanii „Czas na Twoje miejsce. Czas na Kaufland!" detalista pokazuje sylwetki pracowników

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl