SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa osoba w zarządzie Kantar Polska

Z początkiem marca Dorota Cudna-Sławińska dołączyła do zarządu firmy badawczej Kantar Polska. Pracuje w niej od 2001 roku. 

Dorota Cudna-Sławińska Dorota Cudna-Sławińska

Dorota Cudna-Sławińska obecnie, jako chief commercial officer i członek executive team jest odpowiedzialna za wyniki, strategię i rozwój biznesu Kantar Polska. Koncentruje się na budowaniu pozytywnej kultury komercyjnej przekładającej się na jakość obsługi klientów, transformacji cyfrowej i wspieraniu zrównoważonych praktyk w organizacji.

- Jesteśmy przekonani, że wejście Doroty do zarządu nie tylko podkreśli rolę działań komercyjnych w Kantar Polska, ale także dodatkowo wzmocni nas wewnętrznie i zewnętrznie w budowaniu kultury sprzedaży i wartości dla naszych klientów. Dodatkowo, obecność Doroty będzie cennym i ważnym wzbogaceniem codziennej pracy zarządu – komentuje nominację Kamil Michalski, managing director, Kantar Polska.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

W ciągu ponad dwudziestoletniej pracy zawodowej Dorota Cudna-Sławińska tworzyła zespoły współpracujące z wiodącymi markami lokalnymi i międzynarodowymi z wielu sektorów. Specjalizuje się w zarządzaniu marką, tworzeniu programów badawczych i przekładaniu ich wyników na strategie marketingowe.

Obecnie, oprócz Doroty Cudnej-Sławińskiej, w zarządzie Kantar Polska zasiadają także: Rafał Grodzicki – CFO/finance business partner, Marlena Huszczak – people director/HR, Kamil Michalski - managing director insights.

Dołącz do dyskusji: Nowa osoba w zarządzie Kantar Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl