SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dorota N. Haller awansowała w międzynarodowych strukturach koncernu Huawei

Dorota N. Haller, dotychczasowa dyrektorka marketingu, komunikacji, digitalu i e-commerce, CMO w polskim oddziale Huawei Business Consumer Group awansowała w międzynarodowych strukturach firmy. Teraz odpowiada za region Europy Środkowo-Wschodnie, Turcji, krajów nordyckich i Kanady.

Article

Dorota N. Haller awansowała na stanowisko wiceprezeski marketingu na region Europy Centralnej, Wschodniej, Turcji, krajów nordyckich i Kanady w Huawei Consumer Business Group.

W polskim oddziale firmy pracuje od jesieni 2017 roku. Dotychczas zajmowała stanowisko dyrektorki marketingu, komunikacji i digitalu. Wiosną 2021 roku - po połączeniu działów marketingu i e-commerce zaczęła być odpowiedzialna również za dział e-commerce.

Przed dołączeniem do Huawei przez rok była szefową marketingu w firmie Medicover. Przedtem - w latach 2015-2016 - pełniła funkcję chief marketing officera w Aasa Group.

W latach 2012-2015 była dyrektorką marketingu, komunikacji korporacyjnej i PR  w banku BNP Paribas. Wcześniej pracowała też w dziale marketingu PLL LOT.

Dołącz do dyskusji: Dorota N. Haller awansowała w międzynarodowych strukturach koncernu Huawei

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl