SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dorota Peretiatkowicz prezeską zarządu IRCenter

W agencji badawczej IRCenter stanowisko prezeski zarządu objęła dotychczasowa partnerka Dorota Peretiatkowicz.

Dorota PeretiatkowiczDorota Peretiatkowicz

Dorota Peretiatkowicz wraz z Katarzyną Krzywicką-Zdunek tworzy nowy projekt socjolożki.pl, promujący wiedzę o badaniach rynku.

Nowa prezeska zarządu IRCenter jest socjolożką, badaczką ilościową, związana z branżą od 25 lat. Specjalizuje się w badaniach łączących w sobie tradycyjne podejście socjologiczne z elementami teorii psychologii osobowości. Jest jedną z liderek projektów poświęconych zarówno polskim dzieciom i młodym (Generacja Alfa, Młodzi Dorośli), jak i pokoleniu osób dorosłych i dojrzałych (Pokolenie 65+). Jedna ze współautorek najnowszego projektu dotyczącego aktywacji społecznych i środowiskowych (CSR/ESG): ActivationHub z benchmarkiem AH!Power Index.

Dorota Peretiatkowicz zastąpiła Janusza Sielickiego, partnera IRCenter, w agencji od 2013 roku. Pozostaje on dalej członkiem zarządu firmy.

najnowsze wiadomości

Dołącz do dyskusji: Dorota Peretiatkowicz prezeską zarządu IRCenter

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl