SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Dzielnica strachu 2” z minimalnym wzrostem oglądalności, drugi sezon miał 232 tys. widzów

Nadawany w Puls 2 drugi sezon serialu „Dzielnica strachu” oglądało średnio 232 tys. widzów, minimalnie więcej niż emitowana jesienią ub.r. pierwsza odsłona produkcji - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

fot. TV Puls Article

Premierowe odcinki „Dzielnicy strachu 2” kanał Puls 2 emitował w środy i czwartki o godz. 20.00 i 21.00, w okresie od 9 marca do 12 maja 2022 roku. Średnia widownia serialu wyniosła 232 tys. osób. Udział stacji w rynku telewizyjnym ukształtował się na poziomie 1,77 proc. wśród wszystkich widzów i 2,14 proc. w grupie komercyjnej 16-49 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Najwięcej widzów przyciągnął odcinek produkcji pokazany 30 marca. Śledziło go średnio 373 tys. osób.

Dla porównania, nadawany jesienią ub.r. pierwszy sezon „Dzielnicy strachu” śledziło 225 tys. osób, co dało stacji 1,67 proc. udziału w 4+ i 2,01 proc. w 16-49. Serial zyskał 7 tys. widzów. Wówczas produkcja emitowana była w dni powszednie o godz. 20.00.

Głównymi bohaterami kryminalno-obyczajowego serialu „Dzielnica strachu” są dzielnicowi oraz tzw. „trudna” dzielnica. W każdym odcinku widzowie oglądać mogą historie kryminalne, rozgrywające się na fikcyjnym Gorczaku, czyli w najbardziej niebezpiecznej dzielnicy w mieście.

Drugi sezon składał się z 40 odcinków. Wystąpili w nich m.in.: Andrzej Młynarczyk, Agata Załęcka, Filip Gurłacz, Grażyna Strachota, Maja Wachowska i Maciej Kosmala, a także Lech Dyblik i Bogdan Kalus.

Producentem wykonawczym serialu „Dzielnica strachu” jest ATM Grupa.

Udział Puls 2 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2021 roku wyniósł 1,69 proc.

Dołącz do dyskusji: „Dzielnica strachu 2” z minimalnym wzrostem oglądalności, drugi sezon miał 232 tys. widzów

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl