SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sieć Enterie rozpoczyna współpracę z ukraińską agencją PR

Slova Tech PR, ukraińska agencja PR świadcząca usługi klientom technologicznym, dołączyła właśnie do sieci Enterie obecnej na ponad 80 różnych rynkach na całym świecie. Enterie i jej partnerzy mają pomóc w ekspansji ukraińskich firm za granicą.

Veroslava Novosilnaya, CEO i założycielka Slova Tech PRVeroslava Novosilnaya, CEO i założycielka Slova Tech PR

Slova Tech PR, jedyna agencja na Ukrainie, która od 2013 r. koncentruje się na sektorze technologicznym, dołączyła do Enterie, globalnej sieci agencji public relations obsługujących innowacyjne marki z branży tech.

Enterie, po ponad pięciu latach obecności na międzynarodowym rynku PR, obejmuje swoim zasięgiem już ponad 80 krajów w Europie, USA, Afryce i na Bliskim Wschodzie. To wciąż jednak nie koniec ekspansji.

Rozpoczęcie współpracy ze Slova to decyzja czysto biznesowa – przyjęliśmy do naszej sieci najlepszą agencję PR na Ukrainie, która specjalizuje się w technologiach – mówi Michał Rakowski, chief network officer w Enterie.

– Obecna sytuacja geopolityczna – czy też wojna, nazywając rzeczy po imieniu – paradoksalnie przyspieszyła ten proces. Dlaczego? Główne biuro Enterie znajduje się w Warszawie. W Polsce przyjęliśmy już ponad 3 miliony ukraińskich uchodźców, a nasze biuro zamieniło się w nowy dom dla niektórych z nich. Nasz zespół dobrowolnie zaangażował się w pomoc uchodźcom na różne sposoby, a agencje partnerskie z różnych krajów kontaktowały się z nami, szukając możliwości pomocy. Chcieliśmy jednak zaoferować pomóc na obszarze, w którym czujemy się najlepsi – nawiązując znaczące, efektywne partnerstwa z najlepszymi zespołami PR i pomagając naszym klientom dotrzeć do lokalnych rynków za ich pośrednictwem - dodaje Michał Rakowski.

Ukraińska agencja PR w Enterie

Partnerstwo z Enterie to wspaniała okazja, aby po raz kolejny pokazać światu poziom ukraińskich specjalistów i firm technologicznych. Jesteśmy wdzięczni naszym polskim kolegom za możliwość wspólnej pracy i mówienia o Ukrainie w różnych językach i w różnych częściach świata – mówi Veroslava Novosilnaya, CEO i założycielka Slova Tech PR.

Uciekając przed wojną, zespół Slova pracował w różnych częściach Europy i w Zachodniej Ukrainie. Jeden z członków zespołu w pierwszych miesiącach wojny brał udział w aktywnych walkach w okolicach Kijowa. Obecnie zespół stopniowo powraca do Kijowa, aby wspierać gospodarkę i przywracać życie w ukraińskiej stolicy.

– Przed wojną nie mieliśmy żadnego planu, co zamierzamy robić. W pierwszych dniach był to szok dla całego zespołu. Najważniejszą rzeczą dla mnie była pomoc pracownikom i troska o ich bezpieczeństwo. Pomogliśmy wszystkim w ewakuacji do bezpieczniejszych miejsc. Szybko jednak udało nam się wrócić do pracy, zarówno w przypadku klientów, jak i na froncie informacyjnym. Obecnie większość zespołu jest już z powrotem w Kijowie – komentuje Veroslava Novosilnaya.

Dołącz do dyskusji: Sieć Enterie rozpoczyna współpracę z ukraińską agencją PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl