SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Eska odwołuje zimę”. Słuchacze polecą do Egiptu

Na antenę Radia Eska wraca akcja specjalna „Eska odwołuje zimę”. Zwycięzcy zabawy w towarzystwie „eskowych” prezenterów oraz polskich gwiazd spędzą tydzień w Mars Alam w Egipcie. Po raz pierwszy odwoływać zimę będą również widzowie Eska TV.

Article

Aby wziąć udział w zabawie radiowej, należy wysłać SMS pod wskazany przez prowadzących numer. Następnie didżeje będą łączyli się na antenie z wylosowanymi słuchaczami i prosili ich o wybór jednej z kilku piramid.  Wygrywają osoby, które wskażą piramidę, kryjącą nagrodę główną -  podwójny wyjazd do Egiptu. Codziennie wygrywa jeden uczestnik, który w podróż może zabrać osobę towarzyszącą.
 
Na antenie Eska TV w programach emitowanych od poniedziałku do piątku między 17:00 a 18:00 pojawią się 3 znaki specjalne. Widzowie będą mieli za zadanie zapisać tytuły utworów lub wykonawców, na których pojawi się znak, a następnie przesłać zgłoszenia na specjalny adres e-mail wraz z uzasadnieniem, dlaczego właśnie oni powinni towarzyszyć redakcji Eska TV podczas pobytu w Egipcie. Co tydzień wygrywa jedna osoba.

Akcja zarówno w radiu, jak i w telewizji potrwa do 20 lutego.

Zwycięzcom podczas wyjazdu towarzyszyć będą ekipy Radia Eska i Eska TV, a także „eskowi” prezenterzy : Krzysztof „Jankes” Jankowski, Janek Pirowski i Ola Kot. Ponadto pojawią się goście specjalni, m.in. Grzegorz Hyży i siostry Bukowskie.
 
Relacje i wejścia na żywo z pobytu w Egipcie będą nadawane w Radiu Eska i Eska TV, ponadto będzie można je śledzić na eska.pl, eska.tv, a także na Facebooku.. Dodatkowo na antenie Eska TV wyemitowane zostanie specjalne wydanie „Gorącej20” z Egiptu.

Akcja „Eska odwołuje zimę” wsparta zostanie kampanią promocyjną w internecie, outdoorze, telewizji, kinie i prasie. Za zaplanowanie mediów odpowiada dom mediowy Starcom. Kreację przygotował dział promocji Radia Eska.

Dołącz do dyskusji: „Eska odwołuje zimę”. Słuchacze polecą do Egiptu

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl