SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gala High League po raz pierwszy w Polsat Box i Polsat Box Go

W sobotę, 17 września br. w Gliwicach odbędzie się gala High League 4. Po raz pierwszy dostęp do wydarzenia mogą wykupić abonenci Polsat Box oraz użytkownicy serwisu Polsat Box Go - w ramach usługi „pay-per-view” (PPV) w cenie 40 zł.

W walce wieczoru 4. edycji - głównym pojedynku o pas wagi muszej kobiet - zmierzą się Natalia „Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin. Dodatkowo w karcie walk znaleźli się m.in. „Szpila” i „Bad Boy”, „Mini Majk” i Salim Chiboub czy „Ferrari” i Scarface”.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Transmisja wydarzenia rozpocznie się w sobotę, 17 września o godz. 19.00.

Gala High League 4 dla abonentów Polsat Box

Abonenci i użytkownicy Polsat Box korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV oraz do odbioru telewizji internetowej mogą zamówić dostęp do gali w cenie 40 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanym kanale 333. Zamówienia można składać przez SMS, w serwisie samoobsługowym ipolsatbox.pl, telefonicznie, w aplikacji Sklep dostępnej na wybranych dekoderach.

Gala High League 4 online w Polsat Box Go

Galę High League 4 internauci z całego świata będą mogli obejrzeć online za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go. W Polsce wydarzenie w cenie 40 zł będzie dostępne na komputerach na www.polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go - na urządzeniach mobilnych (Android, iOS i Harmony OS), wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Zakupioną w Polsat Box Go galę można obejrzeć na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp. Dostęp ten nie obejmuje platformy Polsat Box.

Karta walk:
Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin - walka o pas wagi muszej kobiet
Artur „Szpila” Szpilka vs Denis „Bad Boy” Załęcki
Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs Salim Chiboub - walka o pas kategorii niskorosłych
Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Paweł „Scarface” Bomba - NO RULES
Maja Staśko vs Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka
Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary „Czaro” Nykiel
Jose „Josef Bratan” Simao vs Krystian „Macias” Maciaszczyk – K-1 w małych rękawicach
Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub „Kubx” Świtała
Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz

Na galach High League walczą przede wszystkim youtuberzy i inni influencerzy internetowi oraz raperzy. Pierwsza gala odbyła się w sierpniu ub.r. w Gdańsku, a kolejne w lutym br. w Krakowie i na początku czerwca w Gdańsku. Szefem organizacji jest słynny raper Malik Montana.

Dołącz do dyskusji: Gala High League po raz pierwszy w Polsat Box i Polsat Box Go

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl