SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Beata Dróżdż wiceprezesem wydawcy „Gazety Polskiej”

Na stanowisko wiceprezesa spółki Niezależne Wydawnictwo Polskie publikującej „Gazetę Polską” została powołana Beata Dróżdż. W firmie pełni też funkcję dyrektor generalnej, w ostatnich latach dołączyła do zarządów firm wydających „Gazetę Polską Codziennie” i portal Niezalezna.pl.

Beata Dróżdż, fot. beatadrozdz.plArticle

W zarządzie Niezależnego Wydawnictwa Polskiego są redaktor naczelny „Gazety Polskiej”, „Gazety Polskiej Codziennie” i Telewizji Polskiej Tomasz Sakiewicz (jest prezesem od połowy 2009 roku) i publicystka Katarzyna Gójska (od połowy 2011 roku jest wiceprezesem).

Beata Dróżdż od lat jest dyrektor generalną Niezależnego Wydawnictwa Polskiego. Ponadto jesienią 2019 roku została członkiem zarządu spółki Słowo Niezależne wydającej portal Niezalezna.pl i miesięcznik „Nowe Państwo”, a od połowy 2020 roku jest prezesem spółki Forum wydającej „Gazetę Polską Codziennie”.

Na początku ub.r. została powołana do rady nadzorczej Telewizji Republika, a jesienią ub.r. - do rady nadzorczej Poland Daily.

Od ponad dekady Beata Dróżdż zarządza Klubem „Gazety Polskiej” w Piotrkowie Trybunalskim. Wiosną 2019 roku bez powodzenia startowała w okręgu łódzkim z listy PiS do Parlamentu Europejskiego.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Według danych PBC we wrześniu ub.r. średnia sprzedaż ogółem „Gazety Polskiej” wynosiła 20 681 egz., o 11,4 proc. mniej niż rok wcześniej.

W 2020 roku Niezależne Wydawnictwo Polskie zanotowało spadek przychodów o 8,4 proc. do 16,43 mln zł, a jego wynik netto poszedł w dół z 305,8 tys. zł zysku do 373 tys. zł straty.

Dołącz do dyskusji: Beata Dróżdż wiceprezesem wydawcy „Gazety Polskiej”

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl