SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

336 tys. widzów „Hotelu Paradise 6” w TVN7

Jesienne odcinki programu Siódemki „Hotel Paradise” po ponad dwóch tygodniach emisji ogląda średnio 336 tys. widzów, o 107 tys. osób mniej niż nadawany rok temu czwarty sezon reality-show - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Klaudia El Dursi, gospodyni „Hotelu Paradise”; fot. Siódemka Article

Średnia widownia premierowych odcinków szóstego sezonu reality-show „Hotel Paradise”, wyemitowanych w okresie od 29 sierpnia do 13 września 2022 roku wyniosła 336 tys. osób. Rynkowy udział Siódemki ukształtował się na poziomie 2,68 proc. w gronie wszystkich widzów, 4,05 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 3,45 proc. w grupie 16-59- wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Przynajmniej przez 1 minutę każdy z poszczególnych odcinków oglądało średnio 760 tys. widzów w 4+.

Spośród poszczególnych odcinków najwięcej widzów przyciągnęła emisja z 29 sierpnia. Śledziło ją średnio 406 tys. osób.

Dla porównania, czwarty sezon „Hotelu Paradise” emitowany rok temu po trzech tygodniach śledziło średnio o 107 tys. osób więcej. W okresie od 30 sierpnia do 17 września ub.r. produkcja gromadziła średnio 443 tys. widzów, co dało Siódemce 3,38 proc. udziału w 4+, 5,86 proc. w 16-49 i 4,48 proc. w 16-59.

„Hotel Paradise” to stworzony dla amerykańskiej telewizji FOX reality-show. Formuła programu polega na tym, że grupa singli mieszkająca w luksusowym hotelowym kurorcie w każdym tygodniu musi łączyć się w pary i wspólnie dzielić pokój hotelowy. Pozostała jedna osoba musi sparować się w następnym odcinku, albo opuścić kurort. W to miejsce pojawia się nowy uczestnik.

Szósta seria programu zrealizowana została w Panamie. Ponownie produkcję poprowadziła Klaudia El Dursi.

Będzie siódma i ósma odsłona?

Siódemka i Golden Media Polska są wstępnie zainteresowani realizacją siódmej i ósmej edycji „Hotelu Paradise”. Ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta. Ma być w znacznym stopniu uzależniona od wyników szóstej odsłony.

Dwa kolejne sezony „Hotelu Paradise” najprawdopodobniej byłyby realizowane w nowym miejscu. Program ponownie raczej poprowadzi Klaudia El Dursi.

Udział Siódemki w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2021 roku wyniósł 3,58 proc., a w grupie 16-49 było to 4,16 proc.

Dołącz do dyskusji: 336 tys. widzów „Hotelu Paradise 6” w TVN7

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl