SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Infor zmienia siedzibę: przeprowadza się do biurowca Forest

Po 23 latach Grupa Infor, wydawca m.in. „Dziennika Gazety Prawnej”, przenosi się z siedziby w Klifie przy ul. Okopowej w Warszawie do nowego miejsca: biurowca Forest. Przeprowadzka zaplanowana jest na początek października. Przenosiny obejmą 500 osób; obecnie trwa adaptacja nowych powierzchni.

Nowa siedziba Inforu Fot. HBreavis.com Article

W usytuowanym na pograniczu Woli, Śródmieścia i Żoliborza biurowcu, Infor będzie wynajmował 3,2 tys. m. kwadratowych powierzchni. „Wybór nowej siedziby podyktowany był m.in. rozwiązaniami wspierającymi zdrowie, dobrostan i produktywność pracowników, jakie oferuje Forest” – informuje właściciel biurowca, HB Reavis. Ukończona część budynku to około 23 tys. mkw. powierzchni biurowej i handlowo-usługowej. Wraz ze 120-metrową wieżą, której budowa wkrótce się zakończy, łączny metraż wyniesie 78 tys. mkw. do wynajęcia.
 
Grupa Infor zmieni siedzibę dokładnie po 23 latach. - W naszej obecnej lokalizacji przy ul. Okopowej pozostajemy do końca września, a od października przenosimy się do biurowca Forest przy ul. Burakowskiej, do miejsca bardziej nowoczesnego – informuje portal Wirtualnemedia.pl Mirosława Piotrowska, PR manager w Inforze. - Wynajmowana powierzchnia będzie mniejsza niż w Klifie, ale lepiej wykorzystana - dodaje.

Przeprowadzka czeka 500 osób

Do Foresta przeprowadzi się cała firma, czyli łącznie ok. 500 osób. Mimo przenosin w nowej siedzibie – jak usłyszeliśmy - w większości struktur będzie obowiązywał model pracy hybrydowej.

- Obecnie trwa proces adaptacji powierzchni pod nasze potrzeby. Miejsce wydaje się wyjątkowe, cechą charakterystyczną biurowca są proekologiczne rozwiązania, w tym rozległe tarasy, mini szklarnie na uprawę warzyw i ziół oraz schronienia dla owadów i ptaków. Dzięki przeniesieniu firmy do nowej siedziby polepszymy komfort pracy oraz zapewnimy pracownikom świetne zaplecze socjalne. Wybór nowej siedziby podyktowany był m.in. rozwiązaniami wspierającymi zdrowie, ekologię, dobrostan i produktywność pracowników – mówi nam Mirosława Piotrowska.

Grupa INFOR PL jest właścicielem „Dziennika Gazety Prawnej”, a także portali Infor.pl, Gazetaprawna.pl, Dziennik.pl oraz Forsal.pl. Jej portfolio obejmuje publikacje poświęcone prawu, podatkom, księgowości, administracji publicznej, zarządzaniu oraz HR. Oprócz działalność wydawniczej, firma tworzy też aplikacje mobilne, a także specjalizuje się w organizacji specjalistycznych warsztatów i ogólnopolskich konferencji.

Dołącz do dyskusji: Infor zmienia siedzibę: przeprowadza się do biurowca Forest

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl