SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

IQS wprowadza platformę do samodzielnych badań online

Firma badawcza IQS wprowadza Omnisurv - platformę do samodzielnych (Do-It-Yourself) badań online. Platforma wykorzystuje doświadczenie badawcze IQS, własne technologie oraz jakość panelu internetowego Opinie.pl. Umożliwia m.in. szybkie analizy haseł reklamowych czy logotypów.

Article

Omnisurv ma za zadanie dostarczać odpowiedzi na codzienne pytania biznesowe w sposób prosty, szybki i atrakcyjny kosztowo. Platforma ma umożliwiać szybkie testy np. haseł reklamowych, logotypów czy materiałów wideo. Dzięki niej można szybko sprawdzić penetrację kategorii/ marek, natężenie postaw, preferencji, jak również reakcje Polek/ Polaków na codzienne wydarzenia.

Projekty można realizować zarówno na reprezentatywnej próbie ogólnopolskiej, z możliwością jej doprecyzowania, jak również próbach celowych. Istnieje także możliwość wystawiania próby celowej „szytej na miarę” pod konkretne zapotrzebowania klientów.

Za sprzedaż i rozwój platformy odpowiedzialny jest - zatrudniony od września na stanowisko dyrektora Omnisurv - Paweł Kolenda, który z badaniami rynku związany jest od przeszło 27 lat. Jego głównym obszarem kompetencji są metody ilościowe, a od 13 lat specjalizuje się w badaniach online.

Dotychczas pracował m.in. w spółkach związanych z IQS, międzynarodowych agencjach badawczych (BASES Nielsen, MillwardBrown), a od 2010 roku w branżowej organizacji internetowej IAB Polska. W latach 2015-2020 był wiceprzewodniczącym Komitetu Badawczego w IAB Europe oraz członkiem jury w międzynarodowych konkursach badawczych.

Dołącz do dyskusji: IQS wprowadza platformę do samodzielnych badań online

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl