SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Izabela Wic nową szefową GfK Polonia, Agnieszka Sora awansuje do struktur międzynarodowych

Dyrektor zarządzająca firmy badawczej Gfk Polonia Agnieszka Sora od 1 czerwca będzie pełnić nową funkcję regional consulting lead w koncernie GfK w Europie Północnej i Środkowej.

Agnieszka Sora Article

W Polsce obowiązki Agnieszki Sory przejmie Izabela Wic (na zdjęciu poniżej), która będzie pełnić funkcję commercial i executive director Poland.  Sora od ponad 20 lat zarządzała instytutem GfK Polonia. Od 2014 roku pełniła też funkcję sub regional managera Grupy GfK w Europie Wschodniej. Jest także członkiem ESOMAR Disciplinary Committe.

Izabela Wic

Izabela Wic pokieruje GfK Polonia

Izabela Wic jest doświadczoną menedżerką z wieloletnim stażem w sprzedaży i marketingu w firmach technologicznych. W ostatnim czasie pełniła funkcję wiceprezesa zarządu, dyrektora sprzedaży do sektora General Business w SAP Polska. Jako dyrektor zarządzająca GfK Polonia będzie odpowiadała za dalszą cyfrową transformację firmy w Polsce.

- Jestem przekonana, iż nasi klienci pozostają w najlepszych rękach, a Izabela z sukcesem będzie realizować dalszą cyfrową transformację GfK w Polsce - komentuje w komunikacie Agnieszka Sora, dodając: - jednym z naszych priorytetów jest poszerzenie dotychczasowego portfolio o usługi konsultingowe. Nowa kompetencja pozwoli nam zintegrować wiele dotychczasowych pól analitycznych i perspektyw, z których obserwujemy rynek, konsumentów oraz poszczególne marki.

W 2019 roku  GfK Polonia zanotowała spadek przychodów o 16,6 proc. do 75,13 mln zł, a przy spadku kosztów operacyjnych o 5,8 proc. jej zysk netto zmalał z 11,13 do 3,01 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Izabela Wic nową szefową GfK Polonia, Agnieszka Sora awansuje do struktur międzynarodowych

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl