SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Janusz Palikot z cyklem rozmów o alkoholu z Kuźniar Media. Pierwszym gościem Lech Wałęsa

"Wybuchowy Palikot" to nazwa nowego cyklu wywiadów Janusza Palikota, właściciela Browaru Tenczynek.

Article

"Wybuchowy Palikot" to cykl rozmów ze znanymi osobami z kręgów polityki, kultury, sztuki i nauki na temat doświadczeń z alkoholem prowadzonych osobiście przez Janusza Palikota.

Lech Wałęsa udzielił wywiadu Palikotowi

Rozmowa z Lechem Wałęsą odbyła się w Gdańsku pod koniec lipca. W wywiadzie były prezydent przyznaje się, że źle znosi nadmiar alkohol i dlatego „spił się” w swoim życiu tylko 3 razy.

- To są szczere rozmowy, pełne unikalnych anegdot, nieopisanych wcześniej sytuacji. Mam jeden cel, odkłamać rolę alkoholu w życiu społecznym. Nóż może służyć do zadania śmiertelnej rany, może także pokroić chleb. Z alkoholem jest podobnie. Pity z umiarem może pomóc. Nadużyty jest destrukcyjny. Ale prawda jest taka, że alkohol towarzyszy człowiekowi od tysięcy lat. Próbuję zrozumieć dlaczego i co  z tego wynika - powiedział Janusz Palikot.

Na liście nagranych już rozmów znalazł się także Bronisław Komorowski. Kolejne wywiady są w trakcie nagrywania lub przygotowywania do nagrania. Rozmówcami są m.in. Marek Dyjak i Mariusz Treliński.  Wywiady będą dostępne także w formie podcastów.

Rozmowę z Lechem Wałęsą nagrał zespół pod kierownictwem Jarosława Kuźniara z Kuźniar Media. Postprodukcję zrealizował także Kuźniar Media.

Dołącz do dyskusji: Janusz Palikot z cyklem rozmów o alkoholu z Kuźniar Media. Pierwszym gościem Lech Wałęsa

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl