SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jarosław Machocki jednak pozostaje w zarządzie Gremi Media

Jarosław Machocki wycofał się z rezygnacji złożonej dwa miesiące temu i pozostanie wiceprezesem firmy Gremi Media wydającej m.in. „Rzeczpospolitą” i „Parkiet”. Jej prezesem od czerwca jest Maciej Maciejowski.

Jarosław Machocki Article

Rezygnację Jarosław Machocki złożył w drugiej połowie czerwca, po tym jak ze stanowiska prezesa odwołano Tomasza Jażdżyńskiego, mianując w jego miejsce Macieja Maciejowskiego. Z Gremi Media miał pożegnać się 24 września.

We wtorek firma poinformowała, że Machocki wycofał rezygnację i został powołany przez radę nadzorczą powołany do zarządu na dalszy okres, będzie wiceprezesem.

- Cieszę się, że Jarek zgodził się kontynuować pracę w Gremi. Dla nas to bardzo ważne, żeby transformacja cyfrowa miała silne przychodowe wsparcie. Znakomity zespół, który stworzył jest tego gwarantem - komentuje Maciej Maciejowski.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Jarosław Machocki z Gremi Media jest związany od 2015 roku. We wrześniu 2016 roku został szefem działu reklamy i ogłoszeń, w marcu 2018 roku - dyrektorem pionu komercyjnego, a w lipcu 2018 roku został powołany do zarządu.

W latach 2008-2014 Machocki pracował w Wydawnictwie Bauer, od 2009 roku na stanowiskach managerskich. W latach 2011-2012 był zastępcą dyrektora biura reklamy, a potem przez dwa lata dyrektorem segmentu pism kobiecych w biurze reklamy. W latach 1998-2008 był związany z Ruchem, pełnił tam kolejno funkcje specjalisty w dziale kolportażu i marketingu oraz kierownika w dziale handlu.

Jest absolwentem Politechniki Koszalińskiej (Wydział Ekonomii i Zarządzania) oraz Uniwersytetu Szczecińskiego (Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania).

W drugim kwartale br. grupa kapitałowa Gremi Media przy wzroście skonsolidowanych przychodów o 1 proc. do 25,35 mln zł zanotowała spadek skorygowanej EBITDA z 6,85 do 4,52 mln zł i zysku netto z 4,68 do 1,71 mln zł. Tłumaczyła to wzrostem kosztów, m.in. wskutek skokowych podwyżek cen papieru.

Dołącz do dyskusji: Jarosław Machocki jednak pozostaje w zarządzie Gremi Media

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl