SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Trzy firmy w przetargu kancelarii premiera dot. wydarzeń dla mediów

Justpoint, Joker i Pro Complex chcą zająć się organizacją wydarzeń medialnych na potrzeby kampanii realizowanych przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

Premier Mateusz Morawiecki, fot. screen z youtube'a Article

Trzy firmy zgłosiły się do przetargu Kancelarii Premiera na organizację wydarzeń medialnych na potrzeby organizowanych przez nią kampanii społecznych i informacyjnych.

Są to: Justpoint, Joker i Pro Complex.

Celem kampanii społecznych będzie informowanie o programach rządowych, zmianach przepisów prawnych oraz prezentacji zmian i rozwiązań dla poszczególnych grup społecznych i beneficjentów tych programów.

Wybrana w przetargu firma będzie odpowiadać - przy organizacji wydarzeń medialnych - m.in. za przygotowanie projektu aranżacji miejsca wydarzenia, przygotowanie scenariusza wydarzenia, nadzór producencki, budowę cenografii, nagłośnienie, oświetlenie, obsługę planu, organizację centrum prasowego.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

KPRM oczekuje, że firma, z którą nawiąże współpracę będzie dostępna dla Kancelarii Premiera codziennie, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Umowa zostanie zawarta na rok. Budżet wynosi nieco ponad 580 tys. zł.

Dołącz do dyskusji: Trzy firmy w przetargu kancelarii premiera dot. wydarzeń dla mediów

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl