SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Każdy element garderoby ma swoją historię w kampanii Vinted

Platforma sprzedażowa Vinted rusza z nową, międzynarodową kampanią, która celebruje i pokazuje moc zakulisowych historii i emocji, związanych z modą second hand.

15 sierpnia w Polsce, platforma Vinted wyemituje swoją nową kampanię o międzynarodowym zasięgu, która przedstawia kilka historii różnych przedmiotów zakupionych lub sprzedanych na platformie Vinted.

W celu jej realizacji, Vinted zwróciło się z prośbą do swojej społeczności o podzielenie się najcenniejszymi doświadczeniami związanymi z rzeczami, które użytkownicy sprzedają/sprzedali lub kupili. Ich właściciele przypominają sobie okoliczności, emocje i pierwsze doświadczenia z nimi związane.

Koncepcja kreatywna kampanii zakłada śledzenie historii danego przedmiotu w sposób „odwrócony”, czyli od obecnego do poprzedniego właściciela.

Kampania Vinted, przedstawiając zróżnicowaną grupę ludzi koncentruje się na sytuacjach i postaciach, z którymi członkowie platformy mogą się identyfikować. Każda z historii reprezentuje jedną z kategorii:  First Headstand, First Solo Trip, First Splash.

Ruszające działania reklamowe mają na celu zachęcić i zainspirować do zainteresowania się i korzystania z zasobów mody cyrkularnej i rzeczy z drugiego obiegu, podkreślając siłę społeczności stojącej za platformą Vinted i  jej pozytywny wpływ.

Nowa kampania Vinted w Polsce obejmie wybrane stacje tv, online, w tym m.in. w media społecznościowe.
 

Za kreację i realizację kampanii odpowiada agencja Wolfstreet.

Dołącz do dyskusji: Każdy element garderoby ma swoją historię w kampanii Vinted

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl