SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Komunikacja Plus PR dalej dla Grupy Selena w Polsce

Komunikacja Plus PR kontynuuje współpracę z Grupą Selena, globalnym producentem i dystrybutorem chemii budowlanej.

Article

W ramach umowy agencja prowadzi działania z zakresu komunikacji korporacyjnej, relacji inwestorskich oraz komunikacji kryzysowej. Komunikacja Plus PR odpowiada również za prowadzenie biura prasowego marki, działania z obszaru media relations, pozycjonowanie eksperckie oraz doradztwo strategiczne.

Zobacz: Komunikacja Plus PR kontynuuje i rozszerza współpracę ze Skanską

Grupa Selena z Komunikacją Plus PR od 2020 roku

W trakcie dotychczasowej współpracy z K+PR, Grupa Selena korzystała projektowo z usług i kompetencji pozostałych spółek wchodzących w skład Grupy Komunikacja Plus.

Komunikacja Plus PR rozpoczęła współpracę z Grupą Selena w październiku 2020 roku. Za kontynuację działań odpowiedzialny będzie obecny zespół projektowy: za doradztwo strategiczne odpowiada Anna Knowska, group consulting director, za realizację działań – zespół na czele z Patrykiem Wojcieszkiem, który pełni funkcję PR managera.

Zobacz: Grupa Komunikacja Plus rozpoczyna współpracę z Kliniką Dr Chlebus

Regularna współpraca z Komunikacją Plus PR jest dla nas bardzo pomocna w budowaniu profesjonalnej i skutecznej komunikacji Grupy Selena. Elastyczność tej agencji i szerokie możliwości jej działań dają mi poczucie pewności, że otrzymamy wsparcie komunikacyjne i PR-owe, jakiego potrzebujemy – także w dynamicznie zmieniających się okolicznościach. Kontynuacja tej współpracy sprawia, że ze spokojem podchodzę do kolejnych wyzwań zawodowych – mówi Bartosz Solarewicz, PR & Communication Specialist w Grupie Selena.

Dołącz do dyskusji: Komunikacja Plus PR dalej dla Grupy Selena w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl