SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Andrzej Borczyk w kadrze zarządzającej Grupy CCC

Do kadry zarządzającej Grupy CCC dołączył Andrzej Borczyk, który w roli dyrektora zarządzającego pokieruje obszarem HR. Poprzednio odpowiadał za politykę personalną z ramienia zarządu w Grupie Żywiec.

Andrzej Borczyk Article

Borczyk będzie odpowiedzialny m.in. za politykę personalną firmy, pozyskiwanie talentów, a także – zgodnie ze strategią firmy – budowanie kultury organizacyjnej wzmacniającej rozwój i zaangażowanie pracowników.

– W Grupie CCC zadbamy o to, aby realizacja strategii GO.25 Grupy CCC pozwoliła nam w pełni wykorzystać potencjał naszych pracowników i budować najlepsze miejsce pracy wśród firm z branży fashion – mówi Andrzej Borczyk.

Andrzej Borczyk poprzednio w Grupie Żywiec

Andrzej Borczyk posiada 25-letnie doświadczenie w pracy w kluczowych międzynarodowych organizacjach działających w Polsce oraz regionie CEE. Przed dołączeniem do Grupy CCC pełnił funkcję  członka zarządu i dyrektora personalnego Grupy Żywiec, która jest częścią globalnego koncernu Heineken. Wcześniej z sukcesami kierował obszarem personalnym w polskim oddziale Microsoftu, prowadząc firmę do zdobycia tytułu Great Place To Work.

Zawodowo związany był również z producentem alkoholi mocnych Diageo.

Swoją drogę zawodową rozpoczął w firmie Mars, gdzie przeszedł ścieżkę od przedstawiciela handlowego do dyrektora operacji sprzedaży, a następnie jako HR business partner odpowiadał za budowanie działań nastawionych na przyciągniecie talentów i projektowanie ścieżek rozwojowych pracowników.

Andrzej Borczyk jest również jednym ze współzałożycieli i liderem społeczności HRInfluencers oraz HRExplorers, które zrzeszają specjalistów i ekspertów z branży HR.

Borczyk jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Według wstępnych danych w zeszłym kwartale finansowym, od lutego od kwietnia br., grupa CCC osiągnęła wzrost przychodów o 32 proc. do 1,89 mld zł, zysku EBITDA z 35 do 110 mln zł zysku i spadek straty operacyjnej ze 101 do 45 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Andrzej Borczyk w kadrze zarządzającej Grupy CCC

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl