SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Łukasz Piwowarczyk w Allegro Brand Experience Agency

Do zespołu Allegro Brand Experience Agency dołączył Łukasz Piwowarczyk, na stanowisko chief operating officera.

Łukasz Piwowarczyk Article

Piwowarczyk w Allegro Brand Experience Agency będzie odpowiedzialny za kompleksowe nadzorowanie funkcjonowania agencji - operacyjnie i administracyjnie.

- Łukasz będzie odpowiedzialny nie tylko za zarządzanie operacjami całej agencji, ale przede wszystkim za umiejętne łączenie wszystkich kompetencji, zacieśnienie współpracy pomiędzy poszczególnymi zespołami i rozwój naszej długoterminowej strategii. Potrzebujemy fachowca, który będzie naszym spoiwem – mówi Anna Gogacz, CEO Allegro Brand Experience Agency.

Łukasz Piwowarczyk wcześniej w Plej

Łukasz Piwowarczyk posiada ponad 10-letnie doświadczenie na stanowisku dyrektora operacyjnego, z czego ponad 8-letnie w branży komunikacji marketingowej i mediów. Przed dołączeniem do Allegro, przez prawie 5 lat pełnił funkcję legal & operational directora, a wcześniej operations directora w agencji Plej. Pracował również w agencjach Efigence i Artegence, a także po stronie mediów - w Filmweb. Zanim związał swoją przyszłość z branżą komunikacji marketingowej, zdobywał doświadczenie w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz PKP Informatyka.

- Dołączam do Allegro w roku, w którym agencja świętuje 30-lecie swojej działalności. To spuścizna, na której zdecydowanie można budować nowe kompetencje i możliwości. Podejmować wyzwania stawiane przez Klientów, ale także przez ambitny zespół agencji. Allegro to grono bardzo doświadczonych, kompetentnych i zaangażowanych osób. Cieszę się, że będę mógł z nimi współpracować i wspierać ich swoją wiedzą i doświadczeniem - mówi Łukasz Piwowarczyk.

Łukasz jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, jest również ekspertem od zarządzania transformacją i programami MSP oraz zarządzania projektowego Prince 2.

Dołącz do dyskusji: Łukasz Piwowarczyk w Allegro Brand Experience Agency

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl