SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Krystian Karwaszewski redaktorem naczelnym Meloradia

Krystian Karwaszewski został nowym redaktorem naczelnym Meloradia. Od początku stycznia br. pełnił już obowiązki szefa rozgłośni, po tym jak rozstał się z nią Kamil Dąbrowa.

Krystian KarwaszewskiArticle

Eurozet w komunikacie przekazanym portalowi Wirtualnemedia.pl poinformował, że Krystian Karwaszewski wygrał wewnętrzną rekrutację na stanowisko redaktora naczelnego Meloradia.

Karwaszewski jest związany ze stają od 2017 roku, został wtedy dyrektorem jej anteny. W latach 2013-2017 był dyrektorem programowym Radia ZET Gold, a w latach 2005-2013 był związany z Radiem Plus, m.in. jako producent, prezenter i sekretarz anteny.

Pracę w branży radiowej zaczął jako prezenter i producent Radia GRA w Toruniu.

Kamil Dąbrowa przeszedł do warszawskiego ratusza

Z końcem ub.r. z Meloradiem rozstał się Kamil Dąbrowa, po tym jak wygrał konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora marketingu w Urzędzie m.st. Warszawy. Stacją zarządzał przez dwa lata (we wrześniu 2017 roku zmieniła nazwę z Radia ZET Gold na Meloradio.

Według badania Radio Track od grudnia ub.r. do lutego br. Meloradio miało 1,2 proc. udziału w rynku słuchalności.

Dołącz do dyskusji: Krystian Karwaszewski redaktorem naczelnym Meloradia

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl