SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Meta ogłasza program ambasadorski Twórcy jutra

Meta zaprasza do współpracy twórców z 15 rynków w regionie Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki i ogłasza swój pierwszy program ambasadorski pod nazwą Twórcy jutra.

Article

Program Twórcy jutra ma dać głos młodemu pokoleniu twórców internetowych – pozwolić im realizować swoje pasje oraz zdobywać nowych obserwujących.

Czym jest program Twórcy jutra?

Twórcy jutra, nowa kampania i program ambasadorski Meta, zostały stworzone, aby jednoczyć młode talenty – ludzi, którzy nie boją się eksperymentować z nowymi formami wideo, aby tworzyć inspirujące treści online.

Przez najbliższy rok twórcy będą mogli brać udział w różnorodnych wydarzeniach, testować nowe funkcje na Instagramie i Facebooku oraz rozwijać swoją obecność w sieci ze wsparciem Meta. Twórcy Jutra reprezentują różnorodne społeczności i niezwykłe, często oryginalne zainteresowania. Udowadniają, że pasja może z łatwością przerodzić się w pracę na pełen etat.

W każdym kraju biorącym udział w kampanii – w tym w Polsce – Meta wybrała 10 twórców, którzy zostali pierwszymi oficjalnymi ambasadorami firmy. Każdy z nich ma niezwykłą osobowość oraz może pochwalić się wyjątkowym talentem w wielu dziedzinach - od kulinariów i makijażu artystycznego, po fotografię, ogrodnictwo i dziennikarstwo. Jest jednak rzecz, która łączy ich wszystkich – od eksperymentowania z treściami wideo dzisiaj, do budowania immersyjnych światów w przyszłości, Twórcy jutra reprezentują pokolenie ludzi, którzy mogą urzeczywistnić tę wizję.

Kampania Twórcy jutra opiera się na ścisłej współpracy z twórcami już dziś, aby pomóc im w przygotowaniu się na nadchodzące jutro. W miarę postępu prac nad metawersum Meta będzie nadal wspierać Twórców jutra i zapewniać im oraz innym twórcom dostęp do najnowocześniejszych narzędzi, edukacji i zasobów, aby byli mogli stać na czele nowych możliwości i innowacji.

Polskimi twórcami zaangażowanymi do programu twórcy jutra są Michał Korkosz, Martyna Szpaczek, Lola (Crystal Bruises), Victor Borsuk, Justyna Lis, Natalia Sisik, Klaudia Sobotka, Sebastian Kulis, Karolina Sobańska oraz Kacper Zembrzucki.

Dołącz do dyskusji: Meta ogłasza program ambasadorski Twórcy jutra

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl