SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

"Młody Bóg się dwoi" w nowej kampanii Prudentiala

Pod hasłem „2w1 dla pewnej przyszłości” ruszyła nowa kampania reklamowa ubezpieczyciela Prudential, przygotowana w ramach platformy komunikacyjnej Młodzi Bogowie. Za działania odpowiadają Publicis Lion, Starcom i Corner Shop.

Article

Kampania Prudentiala, która ruszyła 16 marca, komunikuje korzyści wynikające z połączenia ubezpieczenia na życie z oszczędzaniem. Ubezpieczyciel chce przełamać jedną z fundamentalnych barier przez wykupieniem ubezpieczenia na życie, czyli przeświadczenie, że to strata pieniędzy – „bo jak nic mi się nie stanie, to nic nie dostanę”.

- Staraliśmy się kreatywnie rozwinąć motyw kampanii, multiplikując Młodego Boga: jeden prezentuje klasyczne ubezpieczenie na życie, drugi zaś oszczędzanie na przyszłość. Młody Bóg prowadzi dialog sam ze sobą, dywagując, czy ubezpieczyć się na życie, czy oszczędzać. Rozwiązaniem na jego wewnętrzne rozterki jest połączenie benefitów ubezpieczenia na życie z oszczędzaniem. Teraz nie musi się już dwoić, ma produkt 2w1, jest zarówno ubezpieczony, jak i oszczędza - mówi Paulina Radomska-Niewiadomska, communication manager Prudential Polska.

Prudential promuje ubezpieczenie na życie

Kampanię Prudential zaplanowano na kilka kolejnych miesięcy. Obejmuje ona telewizję (stacje ogólnopolskie i kanały tematyczne) oraz wideo online, w tym na YouTube. Specjalne spoty przygotowano do mediów społecznościowych. Ponadto komunikacja obejmie serwis internetowy z quizem edukacyjnym i mit z „wagą rozsądku”, które będzie można zobaczyć w serwisie mlodzibogowie.pl, jak również w mediach społecznościowych: Facebook - Prudential czas na przyszłość - i LinkedIn.

Spot w stacjach telewizyjnych będzie wyświetlany w formatach 15 sek. i 30 sek., zaś do działań online przygotowano wersje 6 sek., 10 sek i 15 sek.

Kreację kampanii przygotowała agencja reklamowa Publicis Lion, a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom. Spoty wyreżyserował Michał Bulik, zaś ich produkcją zajęło się studio Corner Shop. Kampanię wspierać będą działania PR.

Dołącz do dyskusji: "Młody Bóg się dwoi" w nowej kampanii Prudentiala

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
nem1837373flebnoGB
mns1837373rtjuny ubzt87a sq9m 4lJw2U0
odpowiedź
User
nam548905kryaGB
mps548905uttjr WZECYfl JCJI Jf8rrhf
odpowiedź