SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Mobilne strony Grupy naTemat z technologią PWA/React

Mobilne wersje serwisów naTemat.pl, INNPoland.pl, MamaDu.pl i ASZdziennik.pl (należących do Grupy naTemat) zostały udostępnione w nowych odsłonach, opartych na technologii PWA/React.

Article

- Mógłbym opowiadać o tym, jak szybko i komfortowo korzysta się z serwisów w wersji PWA/React, ale najlepiej to po prostu zobaczyć osobiście. Ja naTemat czytam na niej już od kilku tygodni i gdy zdarza mi się wejść na starą, normalną wersję mobilną, czuję się jakbym przeniósł się o kilka lat w przeszłość. Co ważne, technologia została wprowadzona globalnie, czyli podczas przejścia z każdego miejsca w serwisie, nie tylko na stronach artykułowych - opisuje Michał Mańkowski, redaktor naczelny i dyrektor operacyjny Grupy naTemat.

- To był naturalny krok, od dawna - jak wszyscy - dostrzegamy wzrost ruchu mobilnego. Dziś w naszych serwisach sięga on już od 65 do 75 proc., więc oczywiste jest myślenie mobile first - dodaje Mańkowski.

Progressive Web App to standard serwisów mobilnych działających jak aplikacje, opartych na językach programowania HTML, CSS i JS.

Wdrożenie nowej technologii nie wiąże się ze znaczącymi zmianami w szacie graficznej mobilnych wersji naTemat.pl, INNPoland.pl, MamaDu.pl i ASZdziennik.pl.

Dołącz do dyskusji: Mobilne strony Grupy naTemat z technologią PWA/React

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl