SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Stacja News24 pokaże program „Zero ograniczeń” Jacka Zimnika

Od poniedziałku 11 kwietnia na antenie News24 (Astro) zagości program „Zero Ograniczeń” Jacka Zimnika. To kontynuacja zawieszonego kanału na YouTube pod tym samym tytułem, a także nadawane przez wiele lat w Superstacji cyklu „Bez Ograniczeń”.

Jacek Zimnik, fot. screen z youtube'a Article

W 2019 roku na fali zmian w Superstacji zniknął także program „Bez ograniczeń", który prowadzili: Adam Feder i Jacek Zimnik, Beata Tadla i Jarosław Kulczycki. Format nadawany był na tej antenie od 2006 roku.

Widzowie mogli dzwonić na żywo do studnia, ale także pisać na Skype – i komentować bieżące wydarzenia. W przeszłości gospodarzami audycji byli także m.in. Konrad Wąż, Małgorzata Serafin, Piotr Jędrzejek, Artur Warcholiński, Janusz Weiss, Janusz Płoński, Kuba Wątły, Grzegorz Łaguna, Mirosław Oczkoś, Adam Feder i Marek Czyż.

W sierpniu 2019 roku Jacek Zimnik, jeden ze współprowadzących „Bez Ograniczeń” i autor formatu, przeprowadził transmisję na żywo na stronie audycji na Facebooku. Poinformował także wtedy o swoim pomyśle prowadzenia kanału dla widzów w mediach społecznościowych, by nie stracić z kontaktu z widzami Superstacji. Zapowiedział, że będzie nadawać w ten sposób przynajmniej do jesieni. Ostatecznie kanał zawiesił nadawanie w 2020 roku.

Teraz – jak informuje stacja News24 – wraca na jej antenę, pod tytułem „Zero ograniczeń”. Prowadzącym format na żywo będzie ponownie Jacek Zimnik. Emisja - od poniedziałku do piątku od godz. 21:30 do 22:30. Ma to być znów interaktywny program, a jego reaktywacja dokonuje się – jak czytamy na Facebooku audycji „z potrzeby serca i szacunku do widzów związanych z programem telewizyjnym Bez Ograniczeń”.

 

News24 nadaje od marca

News24 nadaje od początku marca. Od połowy ub. miesiąca ma już umowę z firmą Nielsen Audience Measurment; objęta jest zatem monitoringiem oglądalności. Wskutek tego mogła wykonać kolejne kroki: od kilku tygodni podpisuje umowy z mniejszymi kablówkami i podejmuje współpracę z reklamowym brokerem, którym jest TVN Media.

Kanał nadaje obecnie przez 16 godzin na dobę. Docelowo w ramówce mają być cztery pasma. W godziną 7:00-10:00 - poranne pasmo o nazwie „Wstawaj, szkoda dnia”. Od 10:00 – 16:00 na antenie gości z kolei „Pasmo dnia” z najświeższymi informacjami, reporterskimi relacjami, komentarzami. Od 16:00 – 19:00 widzowie oglądać mogą magazyn „Halo, tu Polska”, zaś po 19:00 - autorską audycję Marcina Antosiewicza.

Dystrybutorem treści kanału News24 jest firma Delegata, która wcześniej wprowadzała na rynek między innymi takie polskie kanały jak: Eska TV, Polo TV, Fokus TV, Vox Music.TV, Hip Hop.TV, Nova.TV, 8TV, Metro.TV, WP.TV.

Dołącz do dyskusji: Stacja News24 pokaże program „Zero ograniczeń” Jacka Zimnika

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl