SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Treści wideo z kanału National Geographic w Onecie

National Geographic dołączył do Programu Partnerskiego Onetu. W ramach współpracy, Onet (Ringier Axel Springer Polska) udostępni swoim użytkownikom angażujące treści wideo wybrane z programów oferowanych na trzech kanałach National Geographic. Wśród nich znajdą się fragmenty popularnych dokumentów, takich jak „Katastrofa w przestworzach” czy „Przedziwna planeta Ziemia”.

Właścicielem marki National Geographic jest The Walt Disney Company (screen: YouTube/National Geographic)Article

„Współpraca z kanałem National Geographic zdecydowanie wzmacnia ofertę dla naszych czytelników i widzów. Jakościowe materiały wideo z każdego zakątka świata, wykonane – co w wypadku National Geographic jest standardem - w doskonałej jakości, to coś co każdy wydawca chciałby widzieć na swoim portalu. Onet dołoży do ich widowni solidną cegiełkę” – mówi cytowany w komunikacie Michał Pietniczka, dyrektor ds. partnerstw w Ringier Axel Springer Polska.

„W dzisiejszym świecie, gdzie skondensowana pigułka informacyjna często zastępuje rozbudowane artykuły i filmy, chcemy dawać widzom Onetu możliwość sprawdzenia najlepszych produkcji National Geographic w postaci krótkich, jakościowych historii, by w dalszej kolejności zaprosić ich do oglądania pełnych treści w serwisach wideo na żądanie i na kanałach z naszego portfolio. Głęboko wierzymy, że jakość naszych produkcji i głód informacji o świecie użytkowników Onetu, to recepta na sukces” – dodaje Edyta Pytlewska-Mele, general manager networks w The Walt Disney Company, właściciela marki National Geographic.

Współpraca z National Geographic jest kolejnym krokiem w rozwoju Programu Partnerskiego Onetu, skierowanego do twórców jakościowych i autorskich treści. Różnorodność tematyczna materiałów redakcyjnych, które dzięki programowi partnerskiemu trafiają do Onetu, zwiększa satysfakcję użytkowników, a twórcy treści zyskują możliwość dotarcia do tysięcy nowych odbiorców. W programie bierze udział obecnie ponad 250 partnerów z dziedzin, takich jak m.in.: historia, parenting, biznes czy sport. Każdego miesiąca, użytkownicy Onetu otrzymają od kanału National Geographic 30 ciekawych historii wideo oraz towarzyszące im krótkie artykuły.

Jak wynika z badania Mediapanel, w listopadzie ub.r. serwisy i aplikacje Grupy Ringier Axel Springer Polska miały 23,42 mln użytkowników i 78,5 proc. zasięgu.

Dołącz do dyskusji: Treści wideo z kanału National Geographic w Onecie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl