SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kolejna osoba odchodzi z działu PR Huawei

Paulina Szydłowska zakończyła pracę w dziale public relations polskiego oddziału Huawei.

Paulina Szydłowska Article

Paulina Szydłowska (Surmacz) dołączyła do polskiego oddziału Huawei CBG w kwietniu 2019 roku na stanowisko junior PR specialist, później awansowała na stanowisko specjalistki. Wcześniej związana była z agencją First PR, gdzie przez 3 lata pracowała dla klientów z branży lifestyle, IT i nowych technologii.

Jest absolwentką Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Paulina Szydłowska pracowała w zespole PR polskiego Huawei, którym kierowała Beata Chądzyńska. Menadżerka złożyła wypowiedzenie na początku marca tego roku, uzasadniając to względami osobistymi. Jej odejście zbiegło się w czasie z zerwaniem sześcioletniej współpracy z Huawei przez Roberta Lewandowskiego. Najlepszy polski piłkarz zakończył kontrakt przedwcześnie po doniesieniach medialnych, iż Huawei pomaga władzom Rosji odpierać ataki cybernetyczne. Chińska firma zaprzecza pogłoskom o takiej formie pomocy.

Dołącz do dyskusji: Kolejna osoba odchodzi z działu PR Huawei

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl