SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Dziennik Gazeta Prawna” z nowym zastępcą naczelnego. Przechodzi z Interii

Od połowy lipca br. do zespołu redakcyjnego „Dziennika Gazety Prawnej” (Infor PL) dołączy Paweł Czuryło. Obejmie stanowisko zastępcy redaktora naczelnego ds. online.

Paweł Czuryło (fot. materiały prasowe) Article

- "Dziennik Gazeta Prawna" od lat jest liderem w dostarczaniu najwyższej jakości treści biznesowych i prawnych. Cieszę się, że będę mógł wykorzystać moje doświadczenie w kolejnych etapach budowania silnej pozycji rynkowej serwisów internetowych INFOR-u - mówi Paweł Czuryło.

- Jesteśmy, jeśli chodzi o polską prasę, zdecydowanym liderem w sprzedaży elektronicznych wersji gazety (eDGP). Teraz stawiamy bardzo mocno na subskrypcje cyfrowe oparte na treściach z serwisu gazetaprawna.pl. Intensywnie nad tym pracujemy - mówi Krzysztof Jedlak, redaktor naczelny „DGP”. - Nośnik właściwie nie ma już znaczenia: liczy się kontent i jego jakość. A tu mamy wiele do zaoferowania. Nasze serwisy internetowe mają wciąż bardzo duży potencjał rozwoju - tym większy, im ściślejsza będzie ich współpraca z zespołem "DGP". Paweł ma kompetencje i doświadczenie w tych dziedzinach, które w tym kontekście są dla nas kluczowe. Znam go od dawna i oceniam bardzo wysoko. Mamy razem wiele ważnych i ciekawych projektów do zrobienia - podkreśla Jedlak.

Paweł Czuryło był ostatnio zastępcą redaktora naczelnego portalu Interia, odpowiedzialnym za rozwój serwisu Biznes Interia, a wcześniej m.in. kierownikiem działu ekonomicznego „Rzeczpospolitej", wiceszefem działu biznes „Gazety Prawnej” i reporterem PAP Biznes odpowiedzialnym za makroekonomię i politykę monetarną.

Na razie Interia nie zdradza, kto zastąpi Czuryłę w jej serwisie ekonomicznym. - Grupa Interia poinformuje o zmianach w serwisie biznesowym na początku lipca - ucina Paweł Baryś, specjalista ds. PR wydawcy.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/dziennik-gazeta-prawna-program-google-news-initiative-subscriptions-academy-2022 ##

Do wydającej „Dziennik Gazetę Prawną” firmy Infor należą trzy serwisy internetowe. Według wyników badania Mediapanel w marcu br. portal Dziennik.pl zanotował 4,89 mln użytkowników, 16,31 proc. zasięgu oraz 6 minut i 25 sekund przeciętnego czasu korzystania, Gazetaprawna.pl - 3,41 mln internautów, 11,39 proc. zasięgu oraz 3 minuty i 56 sekund spędzonych średnio przez odwiedzającego, a Forsal.pl - 2,47 mln użytkowników, 8,25 proc. zasięgu oraz 3 minuty i 51 sekund przeciętnego czasu korzystania.

Czytaj też: „Gazeta Polska Codziennie” podwoiła wpływy reklamowe, mocno w górę także „Super Express” i „DGP”

W pierwszym kwartale br. średnie rozpowszechnianie płatne „DGP” wyniosło 33 256 egz. (dane PBC „Audyt ZKDP”).

Dołącz do dyskusji: „Dziennik Gazeta Prawna” z nowym zastępcą naczelnego. Przechodzi z Interii

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl