SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pięciu chętnych na częstotliwość w Odolanowie

Pięć wniosków wpłynęło w odpowiedzi na konkurs Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na wolną częstotliwość 94,9 MHz w Odolanowie. Wśród zainteresowanych są m.in. Eurozet i Grupa Radiowa Agory.

fot. Shutterstock.comArticle

Ogłoszony przez KRRiT na początku kwietnia br. konkurs dotyczył wolnej częstotliwości 94,9 MHz w Odolanowie w woj. wielkopolskim.

Dotyczył udzielenia koncesji na okres 10 lat na rozpowszechnianie programu radiowego o zasięgu lokalnym i charakterze uniwersalnym. Ma poruszać tematykę lokalną dotyczącą Odolanowa i okolic.

Wnioski w nim złożyło 5 nadawców. Są to: spółka Gościniec Wrzesiński (Radio Września FM), spółka Eurozet Radio (Meloradio 99,6), Grupa Radiowa Agory (Radio Złote Przeboje 101,3 FM), International Communication (SuperNova 94,9 FM) oraz spółka Radio Elka (Radio Elka).

KRRiT nie podaje terminu rozstrzygnięcia konkursu.

Wybrany nadawca będzie nadawać program rozpowszechniany codziennie przez 24 godziny na dobę. Ma on zawierać audycje i inne przekazy słowne oraz przekazy słowne w audycjach słowno-muzycznych, które dotyczą tematyki lokalnej. Nowa stacja ma nadawać własne lokalne serwisy informacyjne oraz publicystykę dotyczącą tematów lokalnych. Audycje słowne i inne przekazy słowne mają zająć nie mniej niż 10 proc. tygodniowego czasu nadawania między 6.00 a 23.00, w tym 5 proc. tygodniowego czasu nadawania między 6.00 a 23.00 ma zająć informacja i publicystyka odnosząca się do problemów lokalnej społeczności.

Dołącz do dyskusji: Pięciu chętnych na częstotliwość w Odolanowie

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl