SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Pinterest z polską wersją językową

Serwis społecznościowy Pinterest doczekał się spolszczonego interfejsu. Mogą go już aktywować wszyscy użytkownicy.

Shutterstock.com Shutterstock.com

Serwis został spolszczony całkowicie - począwszy od strony logowania, poprzez tablice, a na ekranach ustawień i profilach skończywszy. Język polski nie jest jednak aktywowany domyślnie. Aby tak się stało, należy go wybrać na ekranie ustawień, a następnie zatwierdzić zmiany przyciskiem „Zapisz”.

Wraz z polskim tłumaczeniem Pinterest ma już 20 różnych wersji językowych.

- W serwisie Pinterest chodzi o planowanie przyszłości poprzez zapisywanie wizualizacji i obrazów, które łączą dalej z informacjami takimi jak plany podróży, inspiracje do projektowania, czy produkty do kupienia. Polska ma bogatą kulturę kulinarną, turystyczną, podróżniczą, coraz więcej dzieje się wokół designu i mody, a także wokół wielu innych wizualnie interesujących tematów, które ludzie mogą łatwiej odkrywać i poznawać przy pomocy Pinterest - powiedział Matt Crystal, szef działu International w Pinterest. "Polska wersja serwisu Pinterest to pierwszy krok w kierunku poprawy doświadczeń dla lokalnych Pinnersów.

Z danych Megapanelu PBI/Gemius wynika, że we wrześniu br. Pinterst odwiedziło 1,22 mln polskich użytkowników (zobacz pełne wyniki Megapanelu).

Dołącz do dyskusji: Pinterest z polską wersją językową

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl