SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polsat w poniedziałek pokaże koncert z okazji 25-lecia Fundacji Polsat (wideo)

W poniedziałek, 6 grudnia o godz. 20.05 Polsat pokaże koncert z okazji jubileuszu 25-lecia Fundacji Polsat.

W ramach wydarzenia „Fundacja Polsat 25 lat. Jesteśmy dla dzieci” na scenie wystąpią: Ewa Farna, Kayah, Viki Gabor, Alicja Majewska, Małgorzata Walewska, Krzysztof Zalewski, Paweł Domagała, Maciej Maleńczuk, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Michał Bajor i Arka Noego.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Widzowie zobaczą rodzinne duety: Patrycję i Grzegorza Markowskich oraz Krzysztofa Cugowskiego wraz ze swoim najmłodszym synem - Chrisem. W koncercie weźmie udział również Karolina - podopieczna Fundacji Polsat - w towarzystwie chóru Sound’n’Grace.

- Każdego dnia podopieczni Fundacji mogą liczyć na znacznie więcej niż tylko wsparcie finansowe. Pracownicy Fundacji spędzają wiele godzin czytając listy i rozmawiając z rodzicami dzieci, którym pomagamy. Dziękujemy wszystkim wykonawcom, którzy tego dnia razem z nami będą świętować ten wyjątkowy jubileusz oraz lekarzom i darczyńcom, których wsparcie jest dla nas niezwykle ważne - komentuje Małgorzata Nawrocka, przewodnicząca rady Fundacji Polsat.

Koncert poprowadzą Krzysztof Ibisz i Adam Zdrójkowski.

Transmisja w Polsacie

Koncert „Fundacja Polsat 25 lat. Jesteśmy dla dzieci” na antenie Polsatu będzie można obejrzeć w poniedziałek, 6 grudnia o godz. 20.05.

Wydarzenie odbędzie się na żywo.

Fundacja Polsat funkcjonuje od 1996 roku

Fundacja Polsat działalność statutową rozpoczęła 6 grudnia 1996 roku. Została powołana do życia przez Zygmunta Solorza i Telewizję Polsat, która jako pierwsza stacja komercyjna w Polsce zaangażowała się w działalność charytatywną. Celem Fundacji Polsat od zawsze było i jest ratowanie zdrowia i życia dzieci. Organizacja dofinansowuje ich leczenie i rehabilitację, a także remontuje oddziały dziecięce w całej Polsce i kupuje najnowocześniejszy sprzęt medyczny, z którego korzystają mali pacjenci.

- „Jesteśmy dla dzieci”. To hasło od 25 lat przyświeca działaniom Fundacji Polsat. Każdego dnia jej pracownicy, a także Grupa Polsat Plus, darczyńcy, artyści i widzowie angażują się w pomoc dzieciom, a także tym, którzy ratują ich życie. W ten wyjątkowy dzień - 6 grudnia - dziękujemy wszystkim, bez których działalność Fundacji Polsat nie wyglądałaby tak jak teraz. Jesteśmy dumni z tego co w przeciągu tych 25 lat zrealizowaliśmy, ale już patrzymy w przyszłość i nadal będziemy dla dzieci i zawsze służymy im naszą pomocą - dodaje Małgorzata Nawrocka.

Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2020 roku wyniósł 8,36 proc.

Dołącz do dyskusji: Polsat w poniedziałek pokaże koncert z okazji 25-lecia Fundacji Polsat (wideo)

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
GAJF
W jakiej sali odbywa się ta impreza?
0 0
odpowiedź
User
Emeryt
W jakim obiekcie odbywa się koncert.??
0 0
odpowiedź
User
Ze
Ktoś wie co to za obiekt w którym jest ten koncert?
0 0
odpowiedź