SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polsat pokaże kolejny dokument „Faktu”

Telewizja Polsat pokaże „Cud w Sokółce”, opowieść o przemianie hostii, do której doszło w kościele św. Antoniego Padewskiego w Sokółce na Podlasiu. Film dla stacji przygotował dziennik „Fakt”.

Bohaterowie filmu szczegółowo relacjonują, jak na hostii pojawiły się krwawe plamy, które naukowcy z Białegostoku po szczegółowych badaniach określili jako tkankę mięśnia sercowego. Dokument zostanie zaprezentowany w sobotę, 6 lutego, o godzinie 19.30 na antenie Polsatu, oraz 7 lutego o 19.30 w Polsat News. Materiały poświęcone „cudowi w Sokółce” zostaną także nadane w „Wydarzeniach”(6 lutego) oraz „Interwencji” (5 lutego).

Emisji filmu towarzyszy kampania promocyjna w wybranych tytułach Axel Springer Polska i kampania spotowa na antenach Polsatu. Producentem wykonawczym filmu jest firma Akcja.tv. Reżyserka obrazu Magdalena Wieczorkowska-Klecel oraz jej mąż i autor zdjęć Jan Klecel to twórcy wielu reportaży i filmów dokumentalnych, m.in. pierwszego filmu „Faktu” dla Polsatu "Anatomia Przemocy" (emisja w marcu 2009), "Na odsiecz dziewczynkom" i "Dziewczynki Sue Ryder".

Równolegle z pracami ekipy filmowej dziennikarka „Faktu” Agnieszka Kaszuba pracowała nad książką o przemianie hostii w Sokółce. Książka o tym samym tytule - "Cud w Sokółce" - dostępna jest w kioskach w cenie 7,50 zł.

Dołącz do dyskusji:

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl