SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Poranny rogal” śledzi średnio tylko 4,1 tys. widzów. Stacja okroiła program

Po trzech tygodniach emisji nowy program „Poranny rogal” zdecydowanie nie jest hitem Zoom TV - ogląda go średnio tylko 4,1 tys. widzów. Przez pierwsze dwa tygodnie produkcja emitowana była dwa razy dziennie, a od trzeciego emisja została okrojona do jednego odcinka dziennie.

Sławomir Zapała i „Kajra” Sławomir Zapała i „Kajra”

„Poranny rogal” w Zoom TV zadebiutował 4 lipca. Do 15 lipca produkcja emitowana była w dni powszednie o godz. 7.45 i 8.15. Od 22 lipca program jest nadawany raz dziennie - o 7.45.

Audycję śledzi tylko 4,1 tys. widzów

Średnia widownia emisji premierowych wydań cyklu w okresie od 4 do 22 lipca br. wyniosła 4,1 tys. osób. Przełożyło się to na 0,12 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 0,09 proc. w grupie komercyjnej 16-49 i 0,18 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Dotychczas najwięcej widzów zgromadził odcinek z 20 lipca z godz. 7.45, który śledziło 11,4 tys. widzów.

Przez pierwsze dwa tygodnie „Poranny rogal” nadawany o 7.45 i 8.15 miał 3,9 tys. widzów (odpowiednio 0,11 proc., 0,09 proc. i 0,17 proc. udziału), a w trzecim tygodniu - emisja tylko o 7.45 - było to 4,9 tys. widzów (0,15 proc., 0,09 proc. i 0,19 proc.).

Premiery polskiej wersji programu mają wyraźnie niższe wyniki, niż średnie długookresowe udziały stacji. Udział Zoom TV w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w ub.r. wyniósł 0,49 proc., a w grupie 16-49 było to 0,52 proc.

W ramach „Porannego rogala” widzowie otrzymują najświeższe wiadomości z kraju i ze świata w lekkiej formie - w każdym wydaniu znajdują się najciekawsze i aktualne informacje z różnych dziedzin: od gospodarki, przez kulturę, aż po nowinki ze świata show-biznesu. W programie nie brakuje także rekomendacji wydarzeń kulturalnych: koncertów, premier filmowych i wystaw.

Krzysztof Skiba, Kajra i Sławomir oraz Katarzyna Zielińska wśród gospodarzy

Gospodarzami wakacyjnego programu są duety, tworzone przez satyryków, aktorów, kabareciarzy i muzyków: Krzysztof Skiba i Jacek Kawalec, Kajra i Sławomir, Katarzyna Zielińska z siostrą, Łukasz i Beata Rybarscy oraz Katarzyna Pakosińska z mężem.

Udział Zoom TV w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w ub.r. wyniósł 0,49 proc., a w grupie 16-49 było to 0,52 proc.

Dołącz do dyskusji: „Poranny rogal” śledzi średnio tylko 4,1 tys. widzów. Stacja okroiła program

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marcin
Powód jest prosty, ich nie da się słuchać a co dopiero oglądać. Bardziej irytującej pary niż oni chyba nie ma...
0 0
odpowiedź
User
Gie
Większość tych prowadzących jest znana z tego że jest znana.
0 0
odpowiedź
User
FF
te świetne pomysły pani dyrektor.
Moja żona z zawodu jest dyrektorem )))
0 0
odpowiedź