SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

PR Hub pracuje dla Onde

Agencja PR Hub opracowała strategię i zrealizuje działania komunikacyjne dla Programu Grantowego SOFIA firmy Onde – wykonawcy farm wiatrowych i fotowoltaicznych.

Article

PR Hub będzie odpowiadał za komunikację pierwszej edycji Programu Sofia realizowanego w ramach projektu "Onde Flow". Program zakłada realizację projektów badawczych z zakresu OZE.

Działania komunikacyjne przy pierwszej edycji projektu zostały powierzone agencji PR Hub, która specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej, projektach badawczych i edukacyjnych. Działania agencji obejmują m.in. media relations, komunikację w social media, realizację kampanii mediowej i strategiczne doradztwo komunikacyjne.

Celem aktywności jest zwrócenie uwagi na innowacje i możliwości w zakresie energetyki odnawialnej oraz promocja nowych, ekologicznych rozwiązań i projektów badawczych.

Współpraca ma charakter projektowy.

SOFIA (Science Onde Flow Innovation Academy) to program skierowany do osób, które swoją wiedzę chcą przekuć w projekty naukowo-badawcze związane z tematyką odnawialnych źródeł energii. Pula środków przeznaczonych na stypendia wynosi 200 000 zł, a wysokość dofinansowania poszczególnych prac uzależniona będzie od wybranego obszaru badawczego. Do współpracy przy projekcie zostali zaangażowani wartościowi partnerzy merytoryczni zarówno z branży OZE, jak i ze środowisk naukowych. W programie SOFIA wraz z ONDE uczestniczą też Huawei, Akademia Górniczo-Hutnicza, Politechnika Bydgoska, Politechnika Warszawska oraz Stowarzyszenie z Energią o Prawie.

Dołącz do dyskusji: PR Hub pracuje dla Onde

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl