SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Focus Nation autorem kampanii PZU Auto z Igą Świątek

Wystartowała nowa kampania ubezpieczenia PZU Auto z udziałem Igi Świątek przygotowana przez agencję Focus Nation (należącą do IF Nation Group).

fot.mat.pras. Article

Celem kampanii jest promocja kompleksowego ubezpieczenia PZU Auto, dzięki któremu właściciel samochodu poradzi sobie w każdej niespodziewanej sytuacji. Kampania skierowana jest do klientów indywidualnych, a jej bohaterką jest ambasadorka PZU - Iga Świątek.

Kampania ATL i BTL rozpoczęła się 5 września. Obejmuje emisję reklam w telewizji, radiu, reklamy display i social media.
Kampania telewizyjna (ze spotami 30’ i 15’ w stacjach TVP oraz Polsat) potrwa do połowy października.

Agencja Focus Nation była odpowiedzialna za przygotowanie strategii komunikacji, scenariuszy reklam telewizyjnych i reklamy radiowej – wraz z ich produkcją, projekty materiałów drukowanych – wraz z ich DTP, projekty i pliki emisyjne e-mailingów, projekty bannerów i formatów display, postów SoMe do internetu.

W ramach działań komunikacyjnych prowadzona jest także wysyłka e-mailingów – dotyczących pakietu ubezpieczeniowego OC+AC+NNW+assistance w wariancie Super, ubezpieczenia OC oraz ubezpieczenia PZU Auto Opony.

Na witrynach  wybranych oddziałów PZU oraz biur agentów zostały zamontowane wyklejki witrynowe z key visualem i z hasłem kampanii: „Kompleksowe ubezpieczenie PZU Auto”.

 

Dołącz do dyskusji: Focus Nation autorem kampanii PZU Auto z Igą Świątek

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl