SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Samochód zastępczy po wypadku. W LINK4 dostaniesz go już z pakietem OC

Wypadki i kolizje są częścią drogowego świata. Jeśli samochód ulega uszkodzeniu, zawsze dzieje się to w niewłaściwym momencie. Dobrze, jeśli wszyscy są cali i nikt nie odniósł obrażeń. Oczywiście, mimo to pozostajemy z problemem. Nasza mobilność zostaje ograniczona, ponieważ w wyniku stłuczki nasz pojazd musi zostać naprawiony, albo w przypadku szkody całkowitej trzeba kupić nowe auto. Czy po kraksie możemy liczyć na samochód zastępczy? W LINK4 tak, i to posiadając już sam pakiet OC.

fot. link4fot. link4

Na ratunek w potrzebie

Wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez samochodu. Trzeba dojechać do pracy, na uczelnię, zawieźć dzieci do szkoły czy przedszkola, a także załatwić bieżące sprawy. Bez auta nie sposób się obejść. Wypadek burzy uporządkowany schemat dnia całej rodziny. Jeśli nie wydarzył się z naszej winy, auto zastępcze otrzymamy z OC sprawcy. Możemy z niego korzystać na czas naprawy samochodu, a w przypadku szkody całkowitej, do momentu wypłaty odszkodowania.

Niemniej jednak czasami wina pozostaje kwestią sporną, którą niekiedy musi rozstrzygać sąd. W końcu może się okazać, że to my popełniliśmy błąd za kierownicą i też mamy uszkodzony pojazd. Z pakietem OC w LINK4 możemy po wypadku liczyć na uzyskanie samochodu zastępczego, który pomoże uporządkować nasze sprawy. To wszystko dzięki Programowi Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony, który jest integralną częścią pakietu OC. Właśnie w ramach tego pakietu w przypadku wypadku, stłuczki, czy też kradzieży możemy otrzymać pojazd zastępczy na okres do 3 dni. Trzeba pamiętać, że aby skorzystać z tego świadczenia, należy zawsze od razu po zdarzeniu skontaktować się z LINK4 w celu zorganizowania holowania auta. O koszty pomocy drogowej też nie musimy się martwić, bo laweta za darmo odwiezie uszkodzony samochód we wskazane przez nas miejsce do 100 km.

Auto Assistance to jeszcze więcej korzyści

Posiadając OC lub OC i AC w LINK4 można łatwo rozszerzyć ochronę o dodatkowe korzyści, jakie daje ubezpieczenie Auto Assistance. Występuje w trzech wariantach. Już w podstawowym z nich –  pojazd zastępczy po wypadku i kradzieży przysługuje nam na 4 dni. Dodatkowo polisa zwiększa również limit holowania do 500 km. Wariant Assistance Plus pozwala nam wynająć auto na 5 dni w przypadku wypadku i kradzieży, natomiast na 3 dni –  w przypadku awarii.

Auto Assistance Komfort zapewnia holowanie bez limitu kilometrów na terenie Polski i do 750 km od miejsca zdarzenia na terenie Europy. Do tego: samochód zastępczy na 5 dni w razie awarii i na 10 dni w przypadku kradzieży lub wypadku.

Szybkie przywrócenie mobilności

Obowiązkowe ubezpieczenie OC, co do zasady, chroni nas przed konsekwencjami szkód komunikacyjnych wyrządzanych innym użytkownikom dróg z naszej winy. OC z Programem Pomocy w LINK4 stanowi wielkie wsparcie także dla nas samych. I właśnie ta dodatkowa ochrona assistance została doceniona przez niezależnych ekspertów. W tegorocznym rankingu „Gazety Bankowej” pakiet OC LINK4 został uznany za najlepszy na polskim rynku. Szybkie przywrócenie mobilności bez dodatkowych kosztów to ogromna zaleta tej polisy, kiedy pomoc potrzebna jest „na już”.

Dużym plusem ubezpieczenia w LINK4 jest to, że polisę można kupić także przez internet. Dzięki temu oszczędzamy czas i zyskujemy dodatkowo 7 procent zniżki.

Na stronie  www.link4.pl dostępny jest kalkulator, który intuicyjnie prowadzi użytkownika przez poszczególne warianty ubezpieczenia i wyliczy całkowity koszt polisy OC, także z dodatkowym ubezpieczeniem Auto Assistance. Możemy też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem.

Więcej informacji, w tym wszystkie limity i ograniczenia, znajdziesz w OWU na stronie link4.pl.

Materiał powstał przy współpracy z Grupą PZU.