SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RMF FM liderem słuchalności. Radio Kielce spadło z 2. na 6. miejsce

Pozycję lidera rynku radiowego w Kielcach w okresie od grudnia ub.r. do maja br. zajęło RMF FM. Na podium znalazły się jeszcze TOK FM i VOX FM - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Shutterstock.com Article

W okresie od grudnia 2020 roku do maja 2021 roku pozycja lidera rynku radiowego w Kielcach należało do RMF FM. Stacja względem analogicznego okresu rok wcześniej zanotowała wzrost średniego dobowego udziału słuchania z 21,4 proc. do 19,8 proc. - wynika z raportu Radio Track Kantar Polska, opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl.

Drugie miejsce zajęło TOK FM (wzrost z 3,9 proc. do 8,5 proc.), które awansowało z dziesiątej lokaty. Podium z wynikiem na poziomie 8,3 proc. uzupełnia VOX FM (spadek z 9,1 proc.). Taki sam wynik miało RMF MAXXX, które przed rokiem było piąte (z 7,2 proc. do również 8,3 proc.).

Dołącz do dyskusji:

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl