SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sportfive wyłączną agencją marketingową warszawskiego klubu siatkówki – Projektu Warszawa

Agencja Sportfive została wyłączną agencją marketingową Projektu Warszawa - warszawskiego klubu siatkarskiego. Nowymi sponsorami klubu zostały firmy Immergas i Ski Team. Klub ogłosił też nową strategię marketingową.

fot. mat.prasowe Article

Klub Projekt Warszawa kontynuuje tradycje siatkarskie AZS Politechniki Warszawskiej. 

– Sport budzi emocje, pozwala kibicom identyfikować się z ulubionymi zawodnikami czy drużynami i tworzyć trwałe relacje. Podobnie jest dziś w biznesie – firmy budują wizerunek tak, by klienci czuli się związani z marką na długo. Promowanie naszej firmy i jej produktów poprzez klub siatkarski ma duży, międzynarodowy potencjał marketingowy i jest bardzo skuteczne. Potwierdza to mój przyjaciel, także jeden z kluczowych sponsorów Projektu Warszawa, Ołeksandr Hereha. Jego klub – Epicentr-Podolany Horodok – to aktualny mistrz Ukrainy, który w poprzednim sezonie dotarł do 1/8 Pucharu Challenge. Wspólnie działamy, żeby Projekt Warszawa także walczył o najwyższe cele, a w następnym sezonie do stolicy ponownie zawitała Liga Mistrzów – powiedział Grzegorz Pawlak, prezes zarządu Projektu Warszawa oraz właściciela klubu firmy Plast - Box S.A.

Obsługą marketingową klubu zajmuje się agencja marketingu sportowego Sportfive, z którą właśnie nawiązano współpracę.

– Globalne doświadczenia Sportfive w różnych obszarach biznesu sportowego potwierdzają, że sponsoring sportowy jest ważnym elementem budowania rozpoznawalności oraz pozytywnych i długotrwałych skojarzeń z marką. Wdrożenie opracowanej przez nas strategii rozwoju i komunikacji pozwoli Projektowi Warszawa na osiągnięcie celów biznesowych i wizerunkowych. Natomiast nawiązanie mocnych partnerstw marketingowych wpłynie na zapewnienie stabilności finansowej klubu i zainteresowania marką, co w konsekwencji przyniesie także pożądane sukcesy sportowe – zapewnia Tomasz Rożenek, dyrektor sprzedaży Sportfive Poland.

Agencja pozyskała dla klubu nowych partnerów biznesowych, m.in. producenta pomp ciepła - firmę Immergas Polska.

Od nowego sezonu zacznie działać międzynarodowa akademia siatkarska Projektu Warszawa, w której trenować będą młodzi sportowcy z Polski i Ukrainy, a docelowo także z innych krajów. Fundacja Projektu Warszawa zarządza akademią, a jej głównym partnerem została sieć specjalistycznych sklepów rowerowo-narciarskich Ski Team. Młodych siatkarzy szkolić będzie sztab trenerski pod kierownictwem Pawła Mikołajczaka, który wraca do klubu w nowej roli.

Partnerem głównym klubu jest miasto stołeczne Warszawa.

Zespołem komunikacji klubu kieruje Sławomir Rykowski.

Dołącz do dyskusji: Sportfive wyłączną agencją marketingową warszawskiego klubu siatkówki – Projektu Warszawa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl