SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Gwiazdy TVN prywatnie w spocie na 25-lecie stacji (wideo)

Telewizja TVN zaprezentowała oficjalny spot urodzinowy z okazji 25 lat nadawania. W klipie gwiazdy stacji oraz uczestnicy jej programów pokazani są od innej strony - w prywatnych sytuacjach. W spocie wykorzystano utwór „Sweetest Thing” w wykonaniu zespołu U2.

fot. TVN / Cezary PiwowarskiArticle

Premiera spotu odbyła się podczas koncertu "#Zawsze razem. Muzyczne podziękowanie dla widzów z okazji 25 lat TVN", który odbył się trzeciego dnia Sopot Top of the Top Festival 2022.

Nadawca podkreśla, że pod hasłem „kiedy jesteś sobą, możesz wszystko” TVN w spocie pokazuje wartość, którą jest otwartość na ludzi oraz pokazywanie swojej widowni świata, który inspiruje, zaskakuje, edukuje i bawi.

- Chcemy, by widzowie czuli się z nami wolni. By nie musieli nikogo udawać. By też byli sobą – tak jak my od 25 lat. Bo kiedy jesteśmy sobą, możemy wszystko – tak, jak bohaterowie naszego spotu. Przy realizacji filmu promującego jesienną ramówkę zależało nam na realizmie. Chcieliśmy pokazać prawdziwe pasje prawdziwych ludzi. Dlatego oprócz naszych gwiazd zaangażowaliśmy w projekt osoby, które widzowie mogą znać z programów z naszej anteny. Przy tworzeniu scenariusza słuchaliśmy wszystkich, którzy w filmie występują. Wiedzieliśmy, że jeśli dobrze będą się czuli w scenach, które mają do odtworzenia i w tekstach, które wygłaszają, spot będzie możliwie najlepszy - mówi Robert Przyszlak, dyrektor działu autopromocji TVN Warner Bros. Discovery.

W klipie pokazano osobiste historie i pasje znanych gwiazd oraz uczestników programów. W spocie występują: Magda Gessler, Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki, Joanna Krupa, Marcin Prokop, Dorota Szelągowska, Michel Moran, Dorota Wellman, Paulina Krupińska, Katarzyna Sokołowska oraz Jacek Iwaszko (Milionerzy), Helena Kłobucka (Masterchef Junior), Julia Sobczyńska, Mariusz Jakubowski, Bartosz Kloch (Top Model), Jagoda Piec i pies Stefan, Krystian Herba, Kamil Kobędzowski, Oskar Podolski (Mam Talent) i Grzegorz Zawierucha (Masterchef).

- Michel Moran na potrzeby swojej restauracji uprawia rośliny w przydomowym ogródku, Magda Gessler jako absolwentka ASP ma w domu pracownię malarską, Joanna Krupa od wielu lat pomaga zwierzętom. To wszystko realne sytuacje. W spocie mamy też koło naukowe krakowskiej AGH. Studenci z grupy AGH Space Systems od lat wprowadzają innowacje w swój projekt łazika marsjańskiego i są w światowej czołówce młodych naukowców. Nasi bohaterowie mają swoje pasje i udowadniają, że kiedy jest się sobą, można wszystko - dodaje Robert Przyszlak.

Za produkcję spotu wizerunkowego TVN jesień 2022 odpowiadał dział autopromocji TVN. Reżyserem był Robert Krawczyk, creative directorem i producentem - Robert Przyszlak, art directorem - Olga Rutkowiak, a pomysłodawcą i copywriterem - Mateusz Gruca.

Za scenariusz odpowiadali Robert Krawczyk i Olga Rutkowiak, za zdjęcia - Mateusz Skalski, za scenografię - Aleksandra Żurawska, za kostiumy - Małgorzata Bednarek-Chumakou. Konsultacją muzyczną zajął się Sirens. korekcją barwną Piotr Putko (Color Engine). Za online/compositing odpowiada Łukasz Zyskowski (Zpost), a za storyboard - Daniel Chmielewski

Kierownictwem produkcji zajęły się Ewa Pszczołowska i Monika Kozioł, producentem wykonawczym była Magdalena Pazio.

TVN realizuje spoty ramówkowe co sezon od 2008 r.

Od 8 sierpnia wizerunkowy spot jesiennej ramówki emituje Polsat. Wśród gwiazd występujących w materiale pojawiają się m.in.: Krzysztof Ibisz Mateusz Gessler, Małgorzata Socha, Doda, Karolina Gilon, Dorota Gawryluk, Piotr Witwicki i Katarzyna Dowbor.

Z danych Nielsena wynika, że w I półroczu br. udział TVN w grupie 4+ wyniósł 6,85 proc., a w grupie 16-49 – 8,56 proc.

Dołącz do dyskusji: Gwiazdy TVN prywatnie w spocie na 25-lecie stacji (wideo)

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
niezadowolony
Najgorszy spot jaki powstał.
odpowiedź
User
23
Ale słabeee
odpowiedź
User
gośka
Kiszka.
odpowiedź