SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Stacje z Grupy Eurozet zmienią ramówki na Boże Narodzenie

Rozgłośnie z Grupy Eurozet: Radio Zet, Antyradio, Chillizet i Meloradio zmienią ramówki na święta. Każda z nich przygotuje programy, które wprowadzą słuchaczy w nastrój Bożego Narodzenia.

Wraz ze zbliżającymi się świętami stacje z Grupy Eurozet szykują zmiany. Na antenie pojawią się świąteczne piosenki, a słuchacze będą mogli wygrać prezenty od Mikołaja. Rozgłośnia szykuje również Świąteczny Konwój Radia Zet – wydarzenie, które odbędzie się na rynkach miast w całej Polsce podczas których na słuchaczy będą czekać konkursy, zabawy, muzyka oraz iluminacje świetlne.

Natomiast w Antyradiu od 6 do 21 grudnia będzie można wziąć udział w konkursie „Złap za wory Mikołaja”. W czasie świąt radio będzie nadawać bożonarodzeniowe piosenki z rockowym brzmieniem, a  24 grudnia od 13 do 16 – specjalny, wigilijny program.

Chillizet ze świątecznymi piosenkami polskich artystów

Z kolei Chillizet przygotuje nagrania specjalnych wersji świątecznych piosenek z polskimi artystami. Natomiast w Sylwestra rozgłośnia zaprosi na całą noc z muzyką ze swoich programów autorskich. Będzie można usłyszeć utwory z lat 70. i 80. w sylwestrowym programie „Past Perfect”. Nadawane będzie także sylwestrowe „Chilli 90”, oraz audycje „Lekkość Bitu”, „Salon Polski”, „Gabinet Dźwięku”, „Strona B”, „Porządne Dziewczyny”, „Primadoma” oraz „Jeremikana”.

Ostatnia ze stacji z Grupy Eurozet - Meloradio nadaje świąteczne piosenki już od 1 grudnia br.  Na antenie można usłyszeć świąteczne przeboje w dobrze znanych, ale i oryginalnych aranżacjach takich gwiazd jak Frank Sinatra, Dean Martin, Bing Crosby, Michael Buble, Andy Williams, Rod Stewart, Kylie Minogue czy polskich wykonawców.

Według danych Radio Track Millward Brown, w trzecim kwartale tego roku udział Radia ZET w słuchalności wyniósł 12,3 proc., Antyradio – 2,1 proc., Meloradio – 0,8 proc., Chillizet – 0,3 proc.

RMF Classic tylko ze świątecznymi hitami

W związku ze zbliżającymi się świętami Radio Zet, Chiliizet, Antyradio i Meloradio nie będą jednymi rozgłośniami, które zmienią swoją ramówkę. Już szósty raz z rzędu wystartuje na antenie RMF Classic akcja „Najpiękniejsza muzyka na Święta". Od 10 do 26 grudnia przez 24 godziny na dobę stacja będzie grać wyłącznie świąteczne przeboje oraz muzykę, której klimat nawiązuje do nastroju świąt. W trakcie świąt na antenie pojawią się także najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

W repertuarze znajdą się znane gwiazdkowe hity, często w oryginalnych aranżacjach, ale i w rozmaitych interpretacjach. Stacja zapowiada też nowości. Zmiana ramówki stacji na świąteczną następuje zawsze mniej więcej na dwa tygodnie przed Bożym Narodzeniem.

Dołącz do dyskusji: Stacje z Grupy Eurozet zmienią ramówki na Boże Narodzenie

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tuzin
raz piszecie że najbliżej zakupu jest Fratria a raz że pmpg. Guzik warte najwyraźniej te wasze „ustalenia”...
0 0
odpowiedź