SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Stokrotka wprowadza we wszystkich swoich sklepach "ciche godziny"

Sieć handlowa Stokrotka przyłącza się do ogólnopolskiej akcji „Ciche Godziny” zainicjowanej przez Fundację JiM. We wszystkich sklepach sieci zostaną wyznaczone godziny, w których zakupy mogą komfortowo zrobić osoby ze spektrum autyzmu.

Article

Od najbliższej środy, 4 listopada w blisko 700 sklepach Stokrotki w całym kraju zostaną wdrożone udogodnienia dla osób ze spektrum autyzmu.

W każdą środę w godzinach od 8 do 10 i w każdą sobotę w godzinach 17-19 zostanie wyłączona muzyka. W tym czasie osoby ze spektrum będą miały pierwszeństwo w obsłudze we wszystkich kasach.

- Staramy się wspierać i reagować na zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Udział w kampanii „Ciche Godziny” to wyraz empatii, solidarności oraz okazania szacunku osobom z autyzmem - mówi Konrad Majkowski, menadżer ds. komunikacji i PR Stokrotki.

Akcja „Ciche Godziny” w sklepach Stokrotka prowadzona będzie bezterminowo.

Stokrotka to kolejna sieć handlowa, która wprowadziła u siebie "ciche godziny". Tego typu działania prowadzi już Carrefour, Auchan, Lidl i niektóre placówki IKEA.

Dołącz do dyskusji: Stokrotka wprowadza we wszystkich swoich sklepach "ciche godziny"

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl