SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Stroer Media wygrał przetarg władz Warszawy

Firma reklamy z zewnętrznej Stroer Media wygrała przetarg władz Warszawy na obsługę jej kampanii na nośnikach reklamy zewnętrznej - dowiedział się serwis Wirtualnemedia.pl. Zlecenie opiewa na kwotę 3,66 mln zł.

Przetarg podzielony był na dwie części. Pierwsza dotyczyła planowania i zakupu powierzchni na nośnikach outdoorowych typu Citylight usytuowanych na przystankach komunikacji miejskiej w Warszawie. Druga - tego samego, ale w całej przestrzeni miejskiej Warszawy (z wyłączeniem przystanków komunikacji miejskiej).

W części pierwszej oferty złożyły: Stroer Media, Euvic Media i AMS SA. W części drugiej: Stroer Media i Euvic Media.

Władze Warszawy w obu częściach przetargu wybrały do współpracy Stroer Media. Łączna wartość obu ofert złożonych przez tę firmę wynosi 2,44 mln zł netto (bez VAT).

Przetarg prowadzony był w trybie przyspieszonym. Stołeczny ratusz uzasadniał, że miasto prowadzi cykliczne działania informacyjne , docierając za pomocą wielu rodzajów nośników reklamowych do mieszkańców Warszawy z bardzo ważnymi przekazami: budżet obywatelski, ochrona czystości powietrza, rozliczanie podatków, gospodarowanie odpadami, korzystanie z komunikacji miejskiej, wymiana pieców, liczne wydarzenia kulturalne i sportowe, konkursy itp. oraz wiele innych, zgłaszanych do Zamawiającego.

"W związku z dynamicznymi zmianami na rynku nośników reklamowych oraz wcześniejszym niż przewidywano zakończeniem wielu umów z Wykonawcami z powodów, na które Zamawiający nie ma bezpośredniego wpływu oraz biorąc pod uwagę konieczność zachowania ciągłości prowadzonych kampanii informacyjno-promocyjnych (realizując zadanie własne gminy zgodnie z ustawą o samorządzie gminnym z dnia 8 marca 1990 r – Art. 7. ust. 18, Dz. U. 1990 Nr 16 poz. 95) zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia" - napisano w uzasadnieniu.

Dołącz do dyskusji: Stroer Media wygrał przetarg władz Warszawy

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dlg
Ale niespodzianka!
odpowiedź